Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért hiszik azt sokna, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt sokna, hogy az abortusz az egyetlen lehetőség, hogy megszabaduljanak egy gyerektől? ,

Figyelt kérdés

Hiszen sok más módon is meg lehetne tőlet "szabadulni" és nem egyből megölni. Vagy nem gondolkodtok, hogy ezzel az életeteket is tönkretehetitek? Egy rossz mozdulat és soha többet nem lehet terhes a lány. Mert lehet 15-16 évesen nem ajánlatos egy baba, de ha abortusz van akkor van rá esély, hogy később sem lehett(25-35éves korban).

Miért nem szól arról senki, hogy van örökbefogadás is, nevelőintézetek, családsegítők stb? Vagy olyan semmiség a mai világba megölni egy magzatot?


2011. ápr. 6. 15:50
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Mert nem szeretnék a saját babájukát másnak adni, meg 15évesen kihordani sem akarják!
2011. ápr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Tudod te milyen árvaházban felnőni? Mindig várni, hogy na lehet, hogy most végre lesz egy család, aki elvisz, aztán a melletted lévő kislányt viszik el helyetted?

Mindenkinek meg kell adni a lehetőséget az életre, de ezen is nagyon el kell gondolkozni :S

2011. ápr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Tudom milyen várni egy rendes családra.

Ezen próbálok segíteni nap, mint nap. Tudom milyen érzés mikor elviszik azt a kislányt és kisfiút és hozzák vissza, hogy nem kell, vagy már terhes lett az anya vagy ilyesmik. és látni a könnyes szemüket, hogy már megint nem jött össze és már megint nem kellettünk senkinek. ez is szörnyű dolog. de akkor is ott vagyunk nekik mi akik tartják bennük a lelket.

2011. ápr. 6. 15:56
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Talán mert más lehetőség nincs? A kokerókat kivéve senki nem akar tizenévesen szülni...
2011. ápr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
12%
Első válaszolok vagyok megint amúgy attól hogy abortusza van valakinek 60%hogy lehet újra gyereke.
2011. ápr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

Én is terhes lettem, én meg akartam tartani, nem bírtam volna odaadni másnak. Az abortusz meg főleg szóba se jöhetett. Aztán volt 2 idióta szülőm, akiknek azóta sem bocsájtottam meg. 3 gyerekes anyuka vagyok, ugyanazzal a férfival élek akivel 16 évesen voltam.

Nem én döntöttem. Ha én dönthettem volna, minden más lenne, de nem kaptam meg a lehetőséget sem. A családsegítős nő pedig egyenesen közölte, hogy ne adjam örökbe, vetessem el, mert milyen élete lenne már az árvaházban...

2011. ápr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%
ja igen, nem vagyok c*gány, csak nem akartam megölni...
2011. ápr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Vagy ott vannak azok a nők, akiket megerőszakoltak és teherbe estek..Gondolom azért az ilyen nem szívesen szülné meg a gyerekét, egész életében úgy nézne rá, hogy egy erőszakos fogantatás eredménye:S. Nem is tudom, hogy azok mik élhetnek át, főleg ha megtudják, hogy terhesek.Ilyen szempontból indokolt az abortusz.

Viszont a kis 13-17 éveseket nem értem, hogy miért ilyen felelőtlenek..sokan közülük még óvszerrel sem védekezik.

2011. ápr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

A buzgó abortusz ellenzők szólnak.

De az örökbeadás még rosszabb lelkileg. Kihordani a babát,megszülni,és nem tudni,hogy hova kerül,hol él stb. Várni,hogy a gyerek 18 éves kora után felkeresi,és felelősségre vonja. De a legtöbb örökbefogadott gyerek sem boldog,és kíváncsi a szülőanyjára.

A Családsegítő csak nevében az,de a felneveléshez szinte semmi segítséget nem ad.

A gyermekotthonokban élő gyerekeket pedig csak sajnálni lehet.

Nagyobb bűn világra hozni egy gyereket,ha ninecsenek meg a megfelelő feltételek a felnevelésére,mint egy embriót elvetetni.

Az abortuszoknak csk kis százaléban következik be a meddőség.

De ezen az alapon minden nőt kötelezni kellene,hogy 30 éves koruk előtt szüljenek.

Utána mér nagyobb a kockázata,hogy nem esnek természetes úton teherbe,vagy beteg gyereket szülnek. Ezt mégsem követeli senki. A nőknek fontos a karrier.

2011. ápr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Igen, van olyan eset ahol indokolt az abortusz.

De engem az borított most ki, hogy egyből azt ajánják mindenhol. Jó lehet, hogy az én világnézetem más és az én lelkiismeretem nem engedné meg, hogy ilyet megtegyek. De mikor szóba jön ez a téma egyből az abortusz az első amit felhoznak.

Az meg még jobban bosszant, mikor jön be a fiatal anyuka sírva, hogy otthagyta a pasija mert terhes lett. és ha nem veteti el akkor elhagyja. Pedig a srác is ugyanolyan felelős, hogy megfogant a baba, mint a lány. De na. Nem értem az embereket. Lehet hogy az én világnézetem rossz, de úgy vagyo vele, hogy ez is ugyanolyan gyilkosság, mint mikor egy 20-30-40éves embert ölnek meg.

és nem mellékes, hogy benne van a pp alpszabályai között, hogy midenkinek joga van az élethez és a születéshez.

2011. ápr. 6. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!