Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet baj? Szombaton este...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet baj? Szombaton este történt egy kis "baleset" a barátommal. Elszakadt a gumi. Hétfőn azonnal elmentünk orvoshoz. és rigesoft tablettát kaptam.

Figyelt kérdés
Rendesen be is vettem a két tablettát. De semmi mellékhatást nem éreztem. Bár néha egy kis hányinger, fejfájás igen, de semmi többet. És nem is véreztem. Ez bajt jelent? Lécci segítsetek nagyon félek. Köszönöm előre is
2011. ápr. 14. 09:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
ritka kivételtől eltekintve, az ovuláció a 14nap körül van, kb. 3 napig él a petesejt, ha nem voltatok ebben az intervallumban bent, akkor alapban rohadt kicsi a teherbe esés esélye. Csak véletlen jöhetne össze, ha pl. érik egy második petesejt is.
2011. ápr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!