Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha elmegyek nőgyogyászhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegyek nőgyogyászhoz fogamzásgátlót feliratni anyummal, akkor az orvos közölni fogja anyummal, hogy már nem vagyok szűz? Mert azt nem szeretném neki elmondani, hogy már lefeküdtem a barátommal. 15/L

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 18:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha normális orvos nem fog felírni fogamzásgátlót, 16 év alatt abszolút nem ajánlják. De a te szervezeted, úgy cseszed el, ahogy akarod.
2011. ápr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
43%

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:59!


Ha gyereke lenne, na az borítaná fel az életciklusát. :-)))

2011. ápr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Utolsó: Na nehogy már a tabletta legyen az egyetlen védekezési módszer. Óvszerről hallottál már? Biztonságos, nem tartalmaz hormonokat, nem avatkozik bele a szervezetbe és semmilyen káros mellékhatása nincsen.

15 éves korom óta használom én is fogamzásgátlásra. És nincsen gyermekem, abortuszom sem volt.

2011. ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, nem véletlen hogy sok orvos 18 éves kor előtt nem írja fel a fogamzásgátlót. 15 évesen nagyon korai.
2011. ápr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!