Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes leszek? Esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes leszek? Esemény utáni tabi? SEGÍTSÉG FONTOS!

Figyelt kérdés
tegnap reggel nem védekeztünk szeretkezéskor de a barátom nem élvezett belém, esetleg esélyes hogy előváladéktol terhes leszek? valami furcsa váladék csöpögött ki belőlem utána, de mikor gumival csináltuk nem csöpögött soha. még gyorsan ha szereznék esemény utánit érdemes lenne bevenni ?? mert kb 1 hónapja már vettem be és ugy tudom nagyon egészségtelen! esetleg terhességi teszt kimutatja?? VALAKI SEGÍTSEN !!!!!!!!!! :(
2011. ápr. 26. 10:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

lehet, hogy a saját nedved csöpögött belőled.


de MIÉRT nem védekeztek???

2011. ápr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
terhességi teszt biztosan majd csak 2-3 hét múlva mutat ki bármit. és igen, van rá esély, hogy teherbe essél. ezzel a módszerrel "védekezve" évente 100 nőből 35 esik teherbe. amint látom, elég tapasztalatlan is vagy, szóval valószínűleg a barátod sem tud eléggé vigyázni... nem értem ezt a felelőtlenséget, miért nem lehet felvenni egy hülye óvszert? vagy ha ennyire anélkül akarjátok, szedjél fogamzásgátlót... jó neked folyton aggódni? jó neked elcseszni a szervezeted az esemény utáni tablettákkal? csak mert a pasidnak derogál az óvszer, vagy tudominsén? nem ő lesz terhes, hanem te, ezt magyarázd el neki is, és fogjátok fel mindketten. sztem menj el orvoshoz, és tőle kérdezd meg, javasolja e a második esemény utánit. hogyha nem, akkor meg imádkozz.
2011. ápr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
azért nem védekeztünk mert ugy gondoltuk hogy csak kicsit betesszük de nem mozgatjuk meg semmi de annyira jó volt hogy kicsit lökdösött magán és utána már nagy volt a kisértés...
2011. ápr. 26. 10:37
 4/15 anonim ***** válasza:
Mi a toszért nem lehet védekezni??? Mindenki úgy kefél, hogy közben fingja sincs róla, mit csinál. Atyám...
2011. ápr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát, most lehet csak kicsit leszel terhes. Vagy kicsit tönkreteszed a hormonháztartásod. Megérte a "kicsit jó volt"? Aki még nem nőtt fel, az ne viselkedjen úgy, mintha felnőtt volna...
2011. ápr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nőjetek fel a feladathoz. ne "gondoljátok úgy...", mert akkor mg baj lesz. ha ennyire akarjátok gumi nélkül, akkor szedj fogamzásgátlót. csak könyörgöm, azt is olvasd el rendesen... ne kísérletezgessetek, legyen már bennetek egy kis önuralom, könyörgöm... aztán meg csodálkoztok, hogy lecsesznek itt titeket...
2011. ápr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ne b.szogassátok már. Már visszacsinálni nem lehet, és szerintem most szükség van az eseményutánira. Kedves kérdező, remélem ebből tanultál, és védekeztek majd a továbbiakban.
2011. ápr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
elsőre sem tanultak belőle. majd pont most miért tanulnának? szépen néz rá a pasija, aztán megint meg fogja engedni. pedig neki kéne eszének lenni, hiszen ő lesz terhes.
2011. ápr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyobb kárt teszel magadban most még egy eseményutánival, mint egy esetleges abortusszal... Egy hónapon belül két eseményutáni nagyon durva. Ennyitől szerintem kicsi az esélye a teherbeesésnek, legalábbis nem akkora, hogy még egy hormonbombát ilyen hamar bevállalj...lehet egy életre szétcseszi a peteérésed...

Teszt majd csak az aktus után két héttel mutat legkorábban eredményt.

És könyörgöm...tanuljatok már meg normálisan védekezni...

2011. ápr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem irány a doki...

Én nem gondolom, hogy ha beveszel egy eseményutánit, akkor végzetes hibát követsz el. Persze káros, és tényleg nem nagyon szabad így szedni, előtte kell gondoskodni megfelelő védekezésről, de ezen már kár rágódni. Legközelebb legyetek körültekintőbbek, most pedig vegyél irány a nőgyógyász, mert így mi csak találgathatunk, meg "oszthatjuk az észt"!

2011. ápr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!