Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes leszek? Esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes leszek? Esemény utáni tabi? SEGÍTSÉG FONTOS!

Figyelt kérdés
tegnap reggel nem védekeztünk szeretkezéskor de a barátom nem élvezett belém, esetleg esélyes hogy előváladéktol terhes leszek? valami furcsa váladék csöpögött ki belőlem utána, de mikor gumival csináltuk nem csöpögött soha. még gyorsan ha szereznék esemény utánit érdemes lenne bevenni ?? mert kb 1 hónapja már vettem be és ugy tudom nagyon egészségtelen! esetleg terhességi teszt kimutatja?? VALAKI SEGÍTSEN !!!!!!!!!! :(
2011. ápr. 26. 10:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Előző: egy esemény utáni tényleg nem akkora probléma, bár nem túl egészséges. De a kérdező egy hónapon belül a másodikat tervezi bevenni..
2011. ápr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Főleg ha még serdülő korban van, akkor a hatalmas hormondózis nem neki való. Már egy is sok!
2011. ápr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én ezt értem, ezért is mondtam, hogy előtte kell gondoskodni arról, hogy ne legyen szükség eseményutánira. Viszont ha már megtörtént a dolog, akkor még mindig jobb az eseményutáni szerintem, mint egy nem kívánt terhesség.
2011. ápr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mi a f.ancért nem lehet megtanulni a normális védekezést? Főleg ha 2hónapon belül 2x történik meg ez. Ilyenkor nem értem az embereket és a fiatalokat. Miért kell kockáztatni?

Volt olyan ismerősöm aki terhes lett mert csak egy kicsit berakta és kivette. Elment abortuszra és azóta is ugyanilyen hüje mint eddig. Ugyanúgy csinálja. Van ennek értelme? Ha szeretkezni akarsz akkor tanulj meg védekezni, ha meg nem akkor ne is szeretkezz. A pasik könnyen magyaráznak erről arról de azért a felelőiséget nem érzik. de úgy látom Te sem.

2011. ápr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
1 hónap ide vagy oda, inkább eseményutáni, mint abortusz
2011. ápr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!