Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Osszevagyok zavarodva! Valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszevagyok zavarodva! Valaki segitene nekem! Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Olyan masfel honapja tortent amikor is lefekudtunk a parommal es hat kiszakadt a gumi!!Es utanna szamoltam pont a 14napon voltunk eggyutt!!Nagyon megijedtem es hat mindenre gondoltam csak a 72oras tablettara nem!!Szomoru tudom!De megjott a bajom es hat meg hamarabb is!!De nem ugy mint szokott!!Alig gorcsoltom szinte semmit,na es hat a verzesem sem olyan volt mint szokott!!7napig tartott,de erdekes volt fel napig megvolt,utanna volt egy keves es ez igy ment!!De en meg ekkor se reagaltam!!Csak mostanaban olyan furan erzem magam!!Nagyon faradt vagyok,es reggelente koran kelek mert emelygek,neha meg este is!!Ezert is jutott eszembe!!Sajnos nincs kihez fordulnom,mert ilyen meg nemvolt senkivel a parom meg csak annyit mond ha jonni akar akkor had jojjon,csak sajnos o nem erti meg,h ez meg korai!!Igaz o 30 en 23 eves vagyok,de akkor is en a gyerekemnek mindent megakarok adni,de ez most meg nem megy!!A valaszokat elore is koszonom!!
2011. ápr. 26. 13:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolod,hogy majd itt megmondjuk neked a tutit...Sipirc nődokihoz,de minél előbb!!!!!22/F
2011. ápr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem persze,hogy nem gondolom en csak arra vagyok kivancsi,h valakivel volt e mar hasonlo!!Persze megyek orvoshoz,ez csak termeszetes csak elotte felkeszitem magam mindenre!!!
2011. ápr. 26. 13:24
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
mi nem tudjuk megmondani. lehet véletlen egybeesés, lehet tényleg terhes vagy. ugorj el a legközelebbi gyógyszertárba vagy drogériába, és vegyél egy terhességi tesztet. esetleg 2-t, sokan nem hiszik el egynek az eredményt (negatív eredmény lehet téves, a pozitív viszont mindig megbízható.). ezt teheted ma. aztán meg elmehetsz orvoshoz is a héten, ha biztosra akarsz menni.
2011. ápr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Na de akkor most mondom,ha neked ez kell,hogy készülj fel a legrosszabbra,így menj a dokihoz.Így maximum pozitív csalódás érhet.Én a helyedben nem várnék egy percet sem.Az első voltam.
2011. ápr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Sokaknak van ilyen beágyazódásos vérzés nevű pecséletése, ami nem olyan, mint a rendes vérzés.

Nekem olyan nem volt, csak fáradékonyság, álmosság, akármennyit aludtam.


Khm... hát szerintem gyorsan vegyél egy tesztet.

Ha terhes lettél, már ki fogja mutatni.

2011. ápr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!!Hat igen a legjobb megoldas a teszt,megis csinalom,van a baratnomnek othon,de az reggeli vizelettel kell megcsinalni,vagy ez nem baj??Mivel mar patika ilyenkor nincs nalunk nyitva!!Jaj Istenem nemvagyok en ilyen buta,de nemtudom mi van velem!:(
2011. ápr. 26. 13:35
 7/16 anonim ***** válasza:
Tesztelj. Ha másfél hónapja volt az aktus és terhes vagy, azt már a délutáni pisiből is simán ki kell, hogy mutassa a teszt.
2011. ápr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mindjart megtudom!!!!!!!!!!!Nagyon ideges vagyok!!!!:((((
2011. ápr. 26. 13:46
 9/16 anonim ***** válasza:
Majd írj, hogy mi lett az eredmény, tényleg bármi lehet!!! Ha van baba, megtartjátok?
2011. ápr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hat a teszt negativ lett vagyis van ott egy halvanyka masodik csik,de azt nagyon kozelrol lehet latni!!De en ugy gonolom,h holnap csinalok egy jobb minoseguvel meg eggyet es utanna irany a doki!!De igen ha netantan tenyleg jonne akkor megtartanank,es megadnak neki mindent amit csak tudok!!:))Szoval holnap meglassuk!
2011. ápr. 26. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!