Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Osszevagyok zavarodva! Valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszevagyok zavarodva! Valaki segitene nekem! Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Olyan masfel honapja tortent amikor is lefekudtunk a parommal es hat kiszakadt a gumi!!Es utanna szamoltam pont a 14napon voltunk eggyutt!!Nagyon megijedtem es hat mindenre gondoltam csak a 72oras tablettara nem!!Szomoru tudom!De megjott a bajom es hat meg hamarabb is!!De nem ugy mint szokott!!Alig gorcsoltom szinte semmit,na es hat a verzesem sem olyan volt mint szokott!!7napig tartott,de erdekes volt fel napig megvolt,utanna volt egy keves es ez igy ment!!De en meg ekkor se reagaltam!!Csak mostanaban olyan furan erzem magam!!Nagyon faradt vagyok,es reggelente koran kelek mert emelygek,neha meg este is!!Ezert is jutott eszembe!!Sajnos nincs kihez fordulnom,mert ilyen meg nemvolt senkivel a parom meg csak annyit mond ha jonni akar akkor had jojjon,csak sajnos o nem erti meg,h ez meg korai!!Igaz o 30 en 23 eves vagyok,de akkor is en a gyerekemnek mindent megakarok adni,de ez most meg nem megy!!A valaszokat elore is koszonom!!
2011. ápr. 26. 13:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Azt mondják, ha a második csík halvány is, akkor is csík, és akkor is terhesség! Irány a doki!!! Remélem, minden rendben lesz, azért ez mégiscsak örömhír, persze nyilván sokkoló! A párod hozzáállása nagyon fontos, de ahogy írod, azzal nincs semmi gond!
2011. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Holnap írj, mi újság!!!
2011. ápr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
persze irok holnap is!!Meglassuk mi lesz!!Igen oromhir,de azert a parom reakciojara is kivancsi vagyok!Mert hiaba mondta azt,h ha jonni akar akkor hadd jojjon,mert azert ez mar mar volna!!Meg hat fel eve vagyunk eggyutt,szoval kivancsi vagyok!!De tudod en mindig is ugy voltam,ha ugy van akkor egyedul is fel nevelem,egy egesz csalad all mogottem!!De hat jobb az apaval,de nemtudhassuk mit hoz az elet!!!
2011. ápr. 26. 14:25
 14/16 anonim ***** válasza:
sok sikert holnapra. én is azt hallottam, hogy a nagyon halvány csík is csík, de azért ne vedd biztosra. orvos tud biztosat mondani, és én is kíváncsi vagyok arra, mit mond majd, szóval írj:)
2011. ápr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Milyen tesztet csináltál?

Mindenképp írd meg, mi lett

2011. ápr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mi lett az eredmény! Én is úgy tudom, hogy a halvány csík is pozi, mivel teszteltél?
2011. ápr. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!