Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora a terhesség esélye?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora a terhesség esélye?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek 1 hete jött meg a havi és tegnap lett vége, ma pedig kipróbáltuk gumi nélkül egy kicsit, közben pedig figyeltem az előváladékra, mert a húgyvezetékből minden alkalommal "kinyomtam" a folyadékot és szárazra töröltem a péniszemet, úgy folytattuk, elélvezni nem élveztem el benne, korai magömlésem pedig nincs. Az előváladék egyébként teljesen átlátszó volt minden alkalommal. Előtte már 2x elmentem gumival. Mekkora az esélye a terhességnek? Normális válaszokat kérek lehetőleg, a hatalmas felelősséggel nagyon is tisztában vagyok.


Köszönöm.


2011. máj. 26. 00:00
1 2 3
 1/22 napietus ***** válasza:
kevés az esélye. de minek variáltok? nem hiszem, hogy ez így jó volt :)
2011. máj. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
63%
Gyakorlatilag nulla.
2011. máj. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

És én elhiszem, hogy így jó volt.

De ha szeretnétek gumi nélkül csinálni, és a kapcsolat is elég stabil, érdemesebb lenne tablettát feliratni a barátnődnek.

2011. máj. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Necces, esély van, tehát vagy igen, vagy nem...növeli az esélyt, hogy már előtte elélveztél, mert maradhatott életképes sperma az ivarutakban. 2 hét múlva teszteljen!
2011. máj. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nem variáltunk, elfogyott a gumi és kipróbáltuk. Jónak jó volt, viszont ennyi stresszt nem ér meg. A gyógyszer nem a kapcsolat stabilságán múlik, hanem a szülői háttéren, ugyanis a leányzó 17 éves, én pedig 19 vagyok.

Utolsó válaszoló: Előtte valóban elélveztem kétszer is, de mint említettem, majdnemhogy kicsavartam az utolsó cseppig a húgyvezeték tartalmát, pont emiatt. :)


Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még.

2011. máj. 26. 00:14
 6/22 napietus ***** válasza:
miért függ össze a gyógyszerszedés a szülői háttérrel? ugye nem azt akarod mondani, hogy a barátnőd nem járt még nőgyógyásznál, miközben nemi életet él? vagy nincs rá pénzetek? ha kiszámolod, nem tuti, hogy a gumi drágább...
2011. máj. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 napietus ***** válasza:
*a gumi NEM drágább
2011. máj. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Körülbelül egy hónapja él nemi életet, a szülei pedig _még_ nem tudják, mert nem fogadnák túl jól. Tudod, a tiltott gyümölcs... :) A szülői háttérrel pedig azért függ össze, mert az édesanyja is el akarta vinni már, mert így a ciklusa is beállna pontosan. A finanszírozás nem lenne akadály, mert szerintem úgy illik, ha én is beszállok bizonyos összeggel.
2011. máj. 26. 00:20
 9/22 anonim ***** válasza:
50%
2011. máj. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Akik írták, hogy nagyon kevés és gyakorlatilag nulla esélye van. Mi erre az indok? Azt is szeretném tudni. :)
2011. máj. 26. 00:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!