Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora a terhesség esélye?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora a terhesség esélye?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek 1 hete jött meg a havi és tegnap lett vége, ma pedig kipróbáltuk gumi nélkül egy kicsit, közben pedig figyeltem az előváladékra, mert a húgyvezetékből minden alkalommal "kinyomtam" a folyadékot és szárazra töröltem a péniszemet, úgy folytattuk, elélvezni nem élveztem el benne, korai magömlésem pedig nincs. Az előváladék egyébként teljesen átlátszó volt minden alkalommal. Előtte már 2x elmentem gumival. Mekkora az esélye a terhességnek? Normális válaszokat kérek lehetőleg, a hatalmas felelősséggel nagyon is tisztában vagyok.


Köszönöm.


2011. máj. 26. 00:00
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó: igen, kellően becsokiztam tőle és tanultam az esetből.

2011. máj. 27. 23:41
 22/22 anonim ***** válasza:

14 éves korom óta élek nemi életet (24L) és kb... hát nemistom, talán 1 évig használtunk gumit, és asszem összesen majd másfél évig voltam tablettás (hozzátenném, nekem nem változott a libidóm, sőt sokkal jobb lett a szex h megszabadultam a gumitól, és egy deka suly nem jött fel rám, de sajna nekem még a mellem se nőtt tőle...) szal lényeg a lényeg, h kb 4 különbözö pasival voltam 2 éven belül akikkel lehetett volna (egyszer egyszer kiszakadt gumi, megszakitás, épp nem megszakitás..) nem lett semmi. 4 honapig folyamatosan probálkoztunk párommal, eredménytelenül. aztán feladtam. elkönyveltem h nekem ugyse lehet, minek védekezzek. nem is tettem. azota partnert váltottam, akivel egy éve vagyunk most együtt, fél évig megszakitásosan szeretkeztünk, mert én sajnos kiderült allergiás vok a latexre ezért nem is használhatok gumit, a gyogyszer meg nekem drága. szoval lényeg, h dec-ben kezdtünk el ugy szexelni h nem vette ki. simán elment bennem. és jan 15én megfogant a kislányunk.


szoval lényeg h partner-érettség-csillagokállása-hangulat-lelkiállapot-termékenység-sokminden függő ez a dolog. ha nem tudnád bevállalni a gyereket, akk ne próbálkozz. ha mégis, akk meg tök mindegy. de egy 17 éves lány nem fog örülni neki ha elcseszed az életét, és lekötöd egy gyerekkel.

nah mindegy:) bocs a sok rizsáért:D

2011. jún. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!