Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora a terhesség esélye?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora a terhesség esélye?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek 1 hete jött meg a havi és tegnap lett vége, ma pedig kipróbáltuk gumi nélkül egy kicsit, közben pedig figyeltem az előváladékra, mert a húgyvezetékből minden alkalommal "kinyomtam" a folyadékot és szárazra töröltem a péniszemet, úgy folytattuk, elélvezni nem élveztem el benne, korai magömlésem pedig nincs. Az előváladék egyébként teljesen átlátszó volt minden alkalommal. Előtte már 2x elmentem gumival. Mekkora az esélye a terhességnek? Normális válaszokat kérek lehetőleg, a hatalmas felelősséggel nagyon is tisztában vagyok.


Köszönöm.


2011. máj. 26. 00:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
31%

Te magad írtad le az indokokat. Tegnap még menstruált.(nem tipikusan alkalmas a megtermékenyítésre). Ma már kétszer elmentél (neked sem maradt sok alapanyagod), ráadásul nem a barátnődben élveztél el (a hiedelmekkel ellentétben igenis hasznos megtermékenyítés szempontjából, ha ez megtörténik, nem elég párszor betolni a lompost, aztán kint elmenni, mondván az előváladék elég lesz. Ha az lenne, nem kéne ennyi lombikbébiprogram), és ráadásul belülről törölted ki a farkadat szex közben, nehogy bármilyen szökevény elrontsa a kövi 15-20 évedet.


Szóval a csillagok állása nem túl kedvező gyerekáldásra felétek, ha ennyi mindent összehoztok, ráadásul egyetlen alkalommal. Nem mondom, hogy ez a legbiztonságosabb, de azért még mindig ezt választanám - ahogy ti is tettétek.

2011. máj. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez megnyugtatott. Legközelebb nem ezt választjuk, inkább veszek kétszer annyi gumit, minthogy valami gond legyen..
2011. máj. 26. 00:53
 13/22 anonim ***** válasza:
Ez már jobban hangzik :)
2011. máj. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
34%

Hiába érzed úgy, hogy kicsavartad a húgyvezetéked, egészen a végén belül is maradhatott valami. Ejakuláció után a húgyvezetéket csak a vizelet fertőtleníti úgy hogy sperma ne lehessen benne.

Én is azt mondom, hogy nagyon kicsi a terhességre az esély, de nem lehetetlen. Mivel a sperma egy nőben 3-4 napig is életképes, ha barátnőd ciklusa rendszeres, de rövid, elég hamar lehet termékeny. Ha meg nem rendszeres, akkor nem lehet kiszámítani mikor van peteérése.


A tablettát semmiképp se ajánlanám senkinek se, köztük a barátnődnek se. A tabletta egyik legnagyobb sikere abból áll, hogy a nemi vágyat jelentősen lecsökkenti. Ezen kívül gyakori mellé elhízás, depresszió, levertség, később megtermékenyülési problémák. Valamint okozhat trombózist, és egyesek szerint női szaprítószervi rákra is megnöveli az esélyt.

Ezek mind nagyon komoly, súlyos következmények. Lehet, hogy nem érintik a barátnődet, de ha igen, erőltetni fogod még a tablettát utána? Vagy egyáltalán tudni fogod, hogy a tabletta okozza-e a problémát? Mert ismerek sőt nőt akiket a párjuk azzal vádolt meg, hogy csalja őket, vagy azt hitték már nem kívánja őket a tabletta nemi vágy csökkentése miatt. Gyakran rontotta ez meg a kapcsolatot köztük.

2011. máj. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
A menstruációja még nem rendszeres, a legutóbbi ciklus 27 napos volt, de előtte meg kimaradt egy hónap neki. A tablettát én nem erőltetném rá, ez az ő választása, nekem a gumi is megfelel. Köszönöm a válaszodat. :)
2011. máj. 26. 01:29
 16/22 anonim válasza:
31%

Elég kevés rá az esély, de én ajánlom a fogamzásgátlót. Az pedig hülyeség, hogy bele kellene szállnod a ktg-ekbe. Én már 4. éve szedem, és még soha senki nem szállt bele, és nem is vártam el. Kárpótoltak mondjuk egy vacsival cserébe! :) Mondjuk hozzáteszem, hogy én nagyon szeretem. Teljes a nyugalom és a biztonság, ráadásul se pattanás, se késedelmek. Szinte órára beállítja a menzeszemet.

21/L

2011. máj. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is a segítséget. :)
2011. máj. 26. 10:43
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
LOL...tudod a megszakítás egyik "szabálya", amit érdemes betartani hogy csak az első menetben alkalmazzátok, törölgetheted a farkad, akkor is maradhatott benne spermium, NEM ELŐVÁLADÉK! Ami mentségetekre szolgál az az hogy a kiscsaj nem volt termkényen állapotban, de szerintem imádkozz hogy ne legyen semmi baj, mert az apucija hidegvérrel kiherél, legalábbis az enyém ezt tenné *-* de a lényeg, fele-fele...19 évesen tudnod kéne hogy mivel játszadoztok...
2011. máj. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
5,633%
2011. máj. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nagyon jó hogy betojtál ettől a dologtól :-) Legalább legközelebb máshogy csinálod.

Mi kb 1 éve védekezünk "megszakításosan" eddig nem volt belőle probléma, de koromra való tekintettel az se lenne baj ha lenne következménye.

A tabletta tényleg csökkenti a libidót és növeli az étvágyat -> rossz kombó! Habár kevés hormont tartalmaznak, attól még tényleg felszaladhat 10 kg is a lányokra tőle, amit aztán elég nehéz leadni. A bőröd tényleg nagyon szép lesz a menzeszed rendben. Mindenki döntse el mit akar. Érvek vannak innen is és onnan is.


29/L

2011. máj. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!