Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy tudnám most elkerülni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám most elkerülni a terhességet? Ma lefeküdtem egy sráccal és nem védekeztünk Elvileg vigyázott és hamarabb kivette. De én nembízok ebben.

Figyelt kérdés
Szerintetek érdemes esemény utáni tablettát vennem? Azagond, hogy egyáltalán nincs pénzünk. Mit csináljak most hogy ne legyen semmi gond? Nincs csajok valami praktikátok arra, hogy ezt elkerüljétek ilyen szitukban? valahol hallottam hogy forró víz+só+ecet és abban kell ülni 1,5 órát és biztos kitisztulsz.. erre is igaz?:)
2011. jún. 14. 23:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
93%
Praktika: nem szexelsz, és inkább az értelmi képességeid fejleszted, mert ahogy elnézem az elég gyengus....
2011. jún. 15. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
14%
Hogy lehet egy helyen ennyi rosszindulatú buta ember. :) Most meg történt ennyi. A mostani para után talán kicsit jobban oda fogsz figyelni, Angel16. Nem kell a többi okostojással foglalkozni. Ők biztos szentek, hogy elsőre leítélik az embert.
2011. jún. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

"forró víz+só+ecet és abban kell ülni 1,5 órát és biztos kitisztulsz.."

Szerinted ha ez működne - nem ezt használná az összes nő???


ORVOS!

Kérjél esemény utáni tablettát. De gyorsan, mert az idő múlásával egyre kevésbé hat!

2011. jún. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
93%

" Hogy lehet egy helyen ennyi rosszindulatú buta ember. :)"

Jah, bocs, hogy mi vagyunk a buták, mert mi előbb gondolkodunk, aztán dugunk, és ráaásul még védekezünk is. Persze a kérdező az okos...

Az eszem megáll az ilyen hülyéken, komolyan...

2011. jún. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Bírom azt amikor az emberek nem segíteni próbálnak hanem oltanak:S nagyonjóérzés.. főleg olyan embereknek akik tényleg össze vannak roppanva.. kb. azok még öngyilkosok is lesznek;) aranyos emberek vannak.. nemhogy azt mondanák.. jólvan menj el orvoshoz aztán vegyél esemény utánit aztán máskor inkább kerüld ezt el.. neeem;) "A kérdező az okos... azköszi;) nemértem, hogyha valaki normálisan feltesz egy kérdést miért kell egyből 4 embernek leoltania... kb. 2 ember volt olyan aki tényleg megpróbált segíteni és köszönöm nekik :)
2011. jún. 15. 17:11
 16/23 RaksashaGirl ***** válasza:
50%

Kedves kérdező: Első válaszoló vagyok. :D Remélem engem nem sorolsz be az oltogatók közé. Való igaz, kellett volna védekezni, de ami történt megtörtént. Így már csak a tabi maradhat, vagy persze a baba. Én is az ellen vagyok hogy piszkáljuk a másikat, de 14(!) éves fejjel érettebben gondolkodom mint itt néhány ember.. Igenis élek szexuális életet én is, és igenis odafigyelünk, mielőtt megjegyezné valaki. Nem kell egyből a másikat a kor miatt cukkolni, vagy amiatt ha egyszer nem védekeznek.

Amúgy kedves kérdező: Tudok neked nagyon olcsón jó minőségű gumit ajánlani. A Vateráról lehet rendelni 50 db-os kiszerelést, sokkal gazdaságosabb mint 600 Ft-ot kidobni 3 db-ért. Ha jól emlékszem akkor az 50 db-os 1200-1800 Ft között mozog, de utána is nézhetsz ha akarod. Fizetés után egy héttel már ki is szállítják a csomagot. Nálunk bevált. Nem hibásak, sőt, többnyire még "ajándék" plusz óvszereket adnak. :D Szerintem sokkal olcsóbban jössz így ki. ;)

A sok hülye okoskodóra meg ne hallgass. Ahelyett hogy segítenének, inkább csak oltogatni tudnak, hidd el, ismerős. :) Nem kell velük foglalkozni.

14/L

2011. jún. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló:) nagyonszépen köszönöm a tippeket.. amúgy 16 éves vagyok :) és elmentem háziorvoshoz feliratni esemény utánit.. kicsit égett a pofám de adott és 6000 Ft volt a gyógyszer. nagyonkemény..:S az az 50 db-os gumi amiről beszélsz azt honnan lehet megrendelni?:)
2011. jún. 17. 11:02
 18/23 A kérdező kommentje:
jaa már látom h Vatera:D de tudnál nekem linkelni?:$
2011. jún. 17. 11:02
 19/23 anonim ***** válasza:

Biztos van ott kereső: írd be.

De vigyázz, mert ott nem szokás személyesen találkozni.

Ő föladja a csomagot, te meg a pénzt (átutalod, ilyesmi).

Vannak csalók, akik nem adnak fel semmit.

Ha lehet, utánvéttel vásárolj (még ott is lehet csalni azzal, hogy nem azt küldi, amit ígért).

2011. jún. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. jún. 27. 08:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!