Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy tudnám most elkerülni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám most elkerülni a terhességet? Ma lefeküdtem egy sráccal és nem védekeztünk Elvileg vigyázott és hamarabb kivette. De én nembízok ebben.

Figyelt kérdés
Szerintetek érdemes esemény utáni tablettát vennem? Azagond, hogy egyáltalán nincs pénzünk. Mit csináljak most hogy ne legyen semmi gond? Nincs csajok valami praktikátok arra, hogy ezt elkerüljétek ilyen szitukban? valahol hallottam hogy forró víz+só+ecet és abban kell ülni 1,5 órát és biztos kitisztulsz.. erre is igaz?:)
2011. jún. 14. 23:02
1 2 3
 21/23 Timberwolf válasza:
100%
Jól tetted, hogy elmentél orvoshoz. Gondolom az új infó, hogy az előváladéktól is lehet terhes valaki...
2011. aug. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
"nemértem, hogyha valaki normálisan feltesz egy kérdést miért kell egyből 4 embernek leoltania... " - nem gondolod hogy jogos? Ezzel senki nem megbántani akar! Csupán akinek eszébe jut így szexelni, és látja, hogy mi az emberek véleménye, s aki buta volt megkapja a magáét ugymond, észhez kap és talán másnak nem jut eszébe! Ezzel is kissé formáljuk egymást, nem lehet szemet hunyni ilyenek felett. Nem természetes, nem fogsz olyan választ kapni hogy: "menj el orvoshoz :) és rendben lesz minden". Lehet rám haragudni, de nem ez a célom. Csupán az, hogy mindenki belássa, hogy ez butaság, és kevesebben legyenek, akik ezt elkövetik. Ami történt megtörtént? igaz. Remélem jobban vagy.
2011. aug. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

timberwolf.. nem volt új infóó... csak hülyevoltam..:S

Kedves utolsó válaszoló.. igazad van, de nem mindegy h milyen szóhasználattal juttatják el hozzám ezeket a dolgokat... persze. gondoltam senki se fog megdícsérni, hogy jól van ügyes kislány.. de akkoris... a tiszteletet én mindenkinek megadom/megadtam itt is és mindenhol.. énis elvárom ezt.

2011. aug. 9. 14:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!