Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abortusz ellenesek miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abortusz ellenesek miért támadják annyira azokat, akik nem az ő véleményükön vannak? (bővebben)

Figyelt kérdés
16/L vagyok, és mindig használunk óvszert barátommal, de mint tudjuk semmilyen fogamzásgátló nem nyújt száz százalékos biztonságot. (Tablettát nem szedhetek mert hormonproblémáim vannak.) Mindenbe beüthet a gikszer, és ha nem veszik észre időben és már esemény utánival se korrigálható, akkor miért ne dönthetne úgy egy tizenéves lány, hogy nem szeretné megszülni a gyereket? Egyrészt óriási felelősség, lelkileg is megvisel, másrészt meg ha meg is szüli és örökbe adja lesz egy gyereke aki gyűlölni fogja amiért eldobta magától és 10-15 év múlva mikor már a nőnek saját családja lesz esetleg beállít hogy helló én is a gyereked vagyok. Most akkor ne szexeljek 27-28 éves koromig, mert addig nem szeretnék gyereket, vagy ezt hogy gondoljátok abortusz ellenzők? Oké lehet véleményetek de miért nem tartjátok tiszteletben másét?
2011. júl. 31. 21:48
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
11%

tehát, ha jól értelmezem kedves kérdező, a nehezen összekuporgatott kis nyári melós pénzedet, képes lennél arra fordítani, hogy valakit megölj?! elég szégyen...ha szétrakod a lábat, és felcsinálnak, akkor már ne öld meg azt a szerencsétlen gyereket, neveld fel!

Említettem, hogy ha a szexhez elég nagynak érzed magad, akkor a gyerekneveléshez is érezd! Csak így szexelj, másképp tegyél le erről egy darabig! ;)

2. voltam :D

egyébként, már én is szexeltem, csak azért óvatosan, és én is, meg a párom is dohányoztunk, ami alapból csökkentették a terhesség esélyét..megmég sorolhatnám ;)

Tabit ha nem szedhetsz...hm, spirál, vagy köttesd el magad ;) vagy csinálj amit akarsz, de abortusz nem éri meg...meddőség is kialakulhat, és komoly depresszió...nem éri meg, hidd el ;)

egyébként 18/L ;)

2011. júl. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az ilyen "abortusz ellenzők" nem gondolnak csak a mára meg a szlogent ismételgeti hogy "Gyilkolsz!" meg "Ez bűn!" ok akkor miért nem fogadják be a gyereket és nevelik fel? No erre meg már nem képesek ha már olyan nagy "embervédők", ezek miatt halnak meg a várólistán a donorra váró emberek mert nem lehet szervet klónozni nekik... Egyet értek veled az ilyen "emberek" miatt maradtunk le a fejlődésben minimum 800-1000 évet, szerintem te csak normális csaj lehetsz aki arra is gondol hogy "Mi lesz akkor ha..." remélem van még olyan gondolkodású csaj mint te! :D
2011. júl. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
71%

En is ebben a helyzetben voltam par hete. Beirtam ide, s a valaszadok fele tanacs helyett csak ostorozott(tisztelet a kivetel).

EN csak annyit NEM TUDOK megerteni, hogy miert kell ilyen agressziven viszonyulni egymashoz. Le k*va-zzatok az alapjan hogy nemi eletet el. Igen velem is megesett minden vedekezes ellenere, hogy teherbe estem, es igen meg 21 evesen sem erzem magam kepesnek, hogy feltudjak nevelni egy gyereket.

Nem tudom, hogy ti a nemi eletet puszta fajfenntartaskent kezelitek-e, vagy miert kell ezt hangoztatni hogy: "ha dug*i kepes volt akkor a gyereket is nevelje fel".

Igen szomoru az, hogy vannak nok akiknek nem lehet babjuk, de ez meg nem jogosit fel senkit arra, hogy mast kritizaljanak es ilyen durvan kiosszanak.


Kicsit gondolkodjatok el, hogy tenyleg boldog mellettetek a ferjetek/parotok? Kotve hiszem.

2011. júl. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
86%
Isten az embernek teremtette a világot! Az ember azt tesz amit akar persze bizonyos keretek között! Tehát ha el akarod vetetni a gyereket vetesd el nem te vetted ki hanem a nőgyógyász ha ő elmegy gyónni akkor minden ok mivel Isten mindent megbocsájt mindenkit szeret ( én erre a következtetésre jutottam arról amit hittan órán hallottam )
2011. júl. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék gyűlölködni, nem ezért tettem fel a kérdést. Nektek se kéne ilyen támadóan hozzáállnotok ha már ilyen emberbarátok vagytok vagy tiltja a vallásotok vagy tudom is én. Amúgy nézzetek magatokba és gondolkozzatok el, vajon mit mondanátok egy 16-17 éves csajra aki már a második gyerekét szüli meg. Gondolom ő is hülye k.urva lenne, nem felelősségteljes, emberi életet tiszteletben tartó érző nő.
2011. júl. 31. 22:45
 16/35 anonim ***** válasza:
0%

Még mindig nem a miatt vagy idióta, mert abortuszod volt.

Hanem ezt úgy adod elő, mintha a egy természetes, hétköznapi megszokott dolognak kellene lenni.

2011. júl. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Nem mondtam ilyet, arra próbálok utalni, hogy nem kéne másokat elítélni, mert nem élted át azt, amit ők.
2011. júl. 31. 23:13
 18/35 anonim ***** válasza:
0%

Szerinted erre mit kellene írni, hogy valaki reklámozza, hogy ez a 6. abortuszom, a többiek meg bunkók?

Csak mert dugni akarok és semmi kontrollom nincs, semmi felelőséget nem tudok vállalni és mindenki más meg hülye...

2011. júl. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
55%
Abortusz, jó, attól még nem leszel idióta. De hogy gyakrabban van, mint a sex, az már kész.
2011. júl. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Lassan már ezt fogjátok használni eseményutáni helyett.:S
2011. júl. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!