Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, miért vagytok házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, miért vagytok házasság ellenesek? Mitől féltek? Van olyan aki mégis elkötelezőbb?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, kort is írjatok! Köszi!
2009. dec. 30. 18:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert utáljuk elkötelezni magunkat,szeretjük a változatosságot,és ez ritkán megy ha 40-50 évig egy emberrel vagy.nekem már volt olyan barátnőm aki azt mondta h ő gondolkodott azon h házasodjunk össze.Köpni nyelni nem tudtam,rá 3 hétre szétmentünk:)Nekem 30 éves korom előtt ne jöjjön senki a házassággal akkor is csak lassan adagolva.Ez van:)nem tudom h a többiek is így vannak-e,de én 26 évesen még nem gondolkodtam azon h lassan el kellen köteleznem magam.Ráérek.
2009. dec. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én már alig várom, hogy családom legyen és gyerekeim legyenek.Valószínűleg azért mert nem (enyhénszólva) nem vagyok megelégedve apám nevelésével...

Bár 25 előtt nem nagyon akarnék házasodni...

16/F

2009. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, és mégsem akarok. Úgyis elválnánk.
2009. dec. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
18:15 ok. értem...de akkor ha így gondolkodsz soha sem lesz gyereked és családod, és öreg korodra egyedül maradsz.
2009. dec. 30. 18:37
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam h soha nem akarok megházasodni,hanem hogy én még élni akarok.Most fejeztem be az egyetemet,még kell pár év hogy olyan hátterem legyen amire már lehet egy családot építeni.Az egész életem fontosabb pontjait megterveztem,minden összejött.És már csak az van h 30-33 évesen gyerkem legyen és szép házam.A nyugdíjas koromat pedig békésen,minden gond nélkül töltsem.Nem akarok úgy belevágni a családalapításba h semmim nincs,mi értelem?h a végén a szüleim nyakán maradjak?
2009. dec. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ez érthető a legtöbb csaj, köztük én is 30 felett akar elköteleződni:)

De sokan 30-35 körül sem , ezt nem értem. Mintha valamitől félnének. Ennyire nem bíznak magukban?

2009. dec. 30. 19:04
 7/14 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és igazat adok az előttem szólónak is... Akinek nincsenek meg eleve az alapjai (legyen az akár szülők...ha olyan, hogy van lehetősége rá, akkor adhat a gyerekének egy löketet, és utána mennek a dolgok maguktól, de van akinek magától kell mindent elindítani, amit "éhező család" mellett nehéz, plusz olyan gondolkodás mellett (ami jogos is lehet), hogy élni akar még.) szóval ennek a típusnak kell idő, és a 30 év még nem sok.
2009. dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az házasság ellenesnek számít nálad, ha én szeretnék megházasodni, családot alapítani majd, de csak 28-30 éves koromban (jelen állás szerint), mikor már mindent kipróbáltam, és az is biztosra vehető, hogy ki mellett akarom az életem maradék részét eltölteni.
2009. dec. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
lany vok, de soha az életben nem akarok férjhez menni. gyereket szülök, aztan löttyedt lesz a fenekem, kövér leszek, a férjem meg meg fog csalni a titkárnőjével. szal, ezért nem éri meg. ez már kiment a divatból. ugyis válás a vége.
2009. dec. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

nem-nem! 28-30 nem sok, sőt fiatal.

"a nem számít a papír" emberéket nem értem.

2009. dec. 30. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!