Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abortusz ellenesek miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abortusz ellenesek miért támadják annyira azokat, akik nem az ő véleményükön vannak? (bővebben)

Figyelt kérdés
16/L vagyok, és mindig használunk óvszert barátommal, de mint tudjuk semmilyen fogamzásgátló nem nyújt száz százalékos biztonságot. (Tablettát nem szedhetek mert hormonproblémáim vannak.) Mindenbe beüthet a gikszer, és ha nem veszik észre időben és már esemény utánival se korrigálható, akkor miért ne dönthetne úgy egy tizenéves lány, hogy nem szeretné megszülni a gyereket? Egyrészt óriási felelősség, lelkileg is megvisel, másrészt meg ha meg is szüli és örökbe adja lesz egy gyereke aki gyűlölni fogja amiért eldobta magától és 10-15 év múlva mikor már a nőnek saját családja lesz esetleg beállít hogy helló én is a gyereked vagyok. Most akkor ne szexeljek 27-28 éves koromig, mert addig nem szeretnék gyereket, vagy ezt hogy gondoljátok abortusz ellenzők? Oké lehet véleményetek de miért nem tartjátok tiszteletben másét?
2011. júl. 31. 21:48
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

23:13 nem értem, miről beszélsz, de mindegy is.

23:14 teljesen egyet értek tulajdonképp ugyanarról beszélünk csak más megközelítésből.

2011. júl. 31. 23:16
 22/35 A kérdező kommentje:
23:15 elárulom neked, hogy az esemény utáni is csak 85%-ban használ. Ez a tájékoztatójában le van írva.
2011. júl. 31. 23:17
 23/35 anonim ***** válasza:
29%
Éld az életed, védekezz ahogy tudj, legyen abortuszod, de ne vár, hogy megértést kapj emiatt. Ha kérdésed van, ott az orvos, megértéshez ott a családod, ismerőseid. Bát szerintem akkor is durva 2 havonta gyilkolni egy babát.
2011. júl. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Enyhe túlzás, hogy két havonta szerintem. Nem kell drámai túlzásokba esni szerintem.
2011. júl. 31. 23:23
 25/35 anonim ***** válasza:
87%

Az a baj, hogy az ilyen agresszív abortuszellenzők minimális empátiával rendelkeznek, korlátolt a gondolkodásuk, csak azt képesek hangoztatni, hogy ők mekkora jó lélek birtokosai, hiszen nem ölnek, mint mi.

Én személy szerint örülök, hogy nekik tökéletes állásuk van tökéletes jövedelemmel, tökéletes párkapcsolatban élnek, van egy tökéletes házuk, és természetesen a tökéletes szüleik is hatalmas boldogsággal várnák a 16 éves leánykájuk babáját. Természetesen velük nem fordulhat elő az, ami velünk, hogy VÉDEKEZÉS MELLETT teherbe essenek, de ha mégis, a fent említett csodálatos életük miatt meg sem fordul a fejükben ilyen aljas gaztett. Én nem fogok senkitől bocsánatért esedezni, amiért nem szültem meg egy babát ebbe az anyagi csődbe, amiben élek. Valószínűleg ez a társaság soha nem fogja megérteni, hogy létezik olyan, hogy uram bocsá' 21 évesen pincérnő vagyok, havi 70ezret keresek, anyámmal, nagypapámmal, és a húgommal élek, hónap végén pedig zsíros kenyeret eszünk ebédre. Nem ugrándoztam örömömben az abortuszklinika előtt, de képzeljétek, nem is vagyok depressziós. És nem azért, mert én egy érzéketlen gyilkos vagyok, hanem azért, mert tudtam, hogy mit teszek, és hogy - sajnos - az adott helyzetben ez volt a legjobb döntés. Nem fogok gyereket szülni azért, hogy éhezzen, és hogy ugyanúgy szívjon, ahogy én, ne legyen gyerek-és kamaszkora, ahogy nekem sem volt. 15 éves korom óta melózok, hogy segítsek anyámnak, az érettségit még úgy-ahogy megcsináltam, egy rakás igazolatlan órám volt végzős koromban, mert el kellett lógnom a suliból, hogy beérjek dolgozni, és 18 évesen, amikor elköltöztem egy barátnőmhöz, anyám fejéhez vágtam, hogy miért nem tudott összekaparni egy kis pénzt abortuszra, amikor terhes volt velem, mert ennek az életnek semmi értelme, és neki is könnyebb lett volna. Azóta kicsit másképp látom a dolgokat, tudom, hogy küzdeni kell, 3 melóhelyen dolgozom, mellette tanulok, és hiszem, hogy egyszer a párommal együtt lesz egy szép kis házunk, ahol lesz helye a kicsinek... de nem most volt itt az ideje. Nagyon sajnálom, sokat sírtam miatta, de (amennyire lehet) túltettem magam rajta, mert egy ilyen életre nem szülhetek gyereket, azzal csak neki ártottam volna. A lényeg, hogy ezekkel az agresszív abortuszellenesekkel egyszerűen nem szabad foglalkozni, mert ők nem tapasztalták, ezáltal nem tudják megérteni, hogy mi visz rá egy nőt erre a döntésre.

2011. júl. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
55%
Ja igen, majdnem kihagytam a másik kedvencemet, az örökbeadást. Az abortuszellenzők véleménye szerint ezek a csöppségek kivétel nélkül szerető családba kerülnek, akiknek nem adatott meg egy kisbaba, Nos, tévednek. Nem fogok azért szülni, hogy a babám egy árvaházban nevelkedjen...
2011. júl. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
86%, mondom, hogy nem azzal van a fő gond, hogy abortusz. Hanem hogy reklámozni kell, rendszerességet csinálni belőle. szerintem ez ocsmány, vagy mi a f..nak önsajnáltatást kérni neten??
2011. júl. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
80% - Nem is a hozzád hasonló "emberi" hozzáállású abortuszellenesekre gondoltam, hanem azokra, akikről a kérdező beszél... Természetesen én is ellenzem, ha valaki rendszert csinál belőle, egyszer is szörnyű volt, többször nem tudnám elviselni. De szerintem a kérdezőnk sem ebbe az "abortusz, mint fogamzásgátló" kategóriába tartozik. Nem ismerjük a körülményeit, de nekem nem tűnt reklámozásnak. Amikor az abortuszom után a témáról olvastam, engem is kikészítettek a vehemens támadások és gyilkosozások... szerintem hasonló cipőben jár, max félreérthetően adta elő a dolgot. Mindenesetre én így ismeretlenül nem török pálcát felette, elhiszem - saját magamból kiindulva -, hogy okkal történt, ami történt.
2011. júl. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Sajnálom és bocsánat, ha megbántottalak. Ez a kérdezőre is vonatkozik. (márha nem rendszert akar belőle csinálni és nyugtatni a lelkét).
2011. aug. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Dehogy bántottál meg! Csak azért írtam le a "kis történetemet", hogy aki elolvassa az lássa, hogy sajnos van, amikor muszáj, és ne támadjon ismeretlenül...
2011. aug. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!