Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek, elég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, elég biztonságos az óvszer, még akkor is ha sokan írjátok, hogy kiszakad?

Figyelt kérdés
Az előbb olvasgattam különböző kérdéseket a témában és nem tudom,hogy mit gondoljak.Sokan írjátok,hogy az óvszer könnyen kiszakadhat és eléggé félek ettől.(még nem feküdtem le a barátommal meg úgy egyébként sem senkivel)Ezekre az esetekre ugye ott van az esemény utáni,de azt nem lehet bármikor beszedni,mert akkora hormontartalma van.Gondolkoztam a gyógyszeren is,de szerintem először óvszerrel kellene csinálnunk és csak utána gyógyszerrel.Mit javasoltok?Kell emiatt aggódnom?Ha többször kiszakad,akkor mi a teendő?
2011. okt. 18. 09:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Fehersrac - terhes nő nem tud teherbe esni...amiről te hadoválsz az úgy tud előfordulni, hogy a második érett petesejt még a terhesség létrejötte előtt termékenyül meg


terhességet a megtermékenyített petesejt beágyazódásától számítjuk, ami min 7-10 nap a megtermékenyüléstől számítva, a szextől számítva meg akár 10-14 nap is lehet - de nem várom el, hogy tudd, hisz 8. osztályos biológia

2011. okt. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%
Kb. 6 éve használok óvszert és (lekopogom) soha nem volt még vele baj. Egyébként egyszer feltöltöttük vízzel, csak úgy megnézni, hogy mennyit bír. Legalább 3 liter víz benne volt, mire kiszakadt...
2011. okt. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 17:55-ös hozzászóló. Nem hiszem, hogy ilyen lekezelő, kioktató, fellengző választ érne az írásom, de ajánlom a figyelmedbe az alábbi linket. Szuperfetáció annak a neve amiről beszélek, ott van a harmadik bekezdésben. Ha valamit nem tudsz, nézz utána és ne oktass ki másokat oszt jónapot...



[link]

2011. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Kate6969 ***** válasza:
27%
szia! en ugy jartam hogy legutott kiszaladt az ovszer, es be kellett vennem egyesemenyutanit, aminek nagyon rossz mellekhatasa volt 2hetig... szoval hanyas, hanyinger, gyomor es hasfajas, szolval nyomtam az agyat ket hetig, ugyhogy ezt soha tobbet... ekkpr lett elegem az ovszerbol... egy az hogy szerintem nem elegge biztonsagos, ketto, pedig nem a leg komfortosabb... szoval en szeretem "erezni" a paromat szex kozben... ugyhogy elmentem feliratni nogyogyaszhoz fogamzasgatlot, es ma keztem el szedni... szerintem tedd te is ezt, mert ha kiszakad, akkor eleg nagy para van... es ezt az idegeskedest meg ezt a rosszulletet nem kivanom senkinek se.. :)
2016. febr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
vedd inkább seggbe
2019. szept. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!