Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van köztetek olyan aki megszak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan aki megszakítással "védekezik"?

Figyelt kérdés
Nem kell rögtön lehurrogni, csak kíváncsiságból érdekelne a dolog. Igen, tudom róla hogy nem védekezés, ismerem a pearl-indexét, stb. De kíváncsi azért még lehetek arra, hogy vannak-e olyan párok akik igenis hogy így csinálják. Persze tegyük fel, normális keretek között. Értem ez alatt, hogy a pasi soha, semmilyen körülmények között nem megy el a csajban, és nem bízza a szerencsére azt, hogy valóban időben vette-e ki. Előre is köszönöm a válaszaitokat!
2011. nov. 7. 13:46
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:

Vannak párok, akiknél müködik, de ott eleve nem túl könynen esik a nö teherbe, a férfinak meg szintén nem túl jó a megtermékenyitö képessége.

A legtöbb párnál elég hamar megtörténik a baleset, mert azt még tudja egy férfi kontrollálni, hogy idöben kiszálljon, de azt nem, hogy az elöváladékban ne lehessenek spermiumok - ez ugyanis teljesen akarattól független és csak alkati adottságoktól függ.

Igy védekezni csak ott érdemes, ha nem probléma, ha becsúsik a baba, csak esetleg még nem kimondottan tervezik.

2011. nov. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:

Én hosszú ideig (kb másfél év) így védekeztem a párommal. Őrülten nagy felelőtlenség volt 14évesen, de szerencsére sosem estem teherbe. Bár mára kiderült, hogy valószínűleg gyógyszeres kezelésre fogok szorulni, mikor gyermeket szeretnék majd... Szóval lehet a félig meddőségemnek köszönhetem.

19/L

2011. nov. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
mi többek között azzal is. igaz, hogy mellette szedek fogamzásgátlót, de biztos, ami biztos :)
2011. nov. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod, az nem védekezés. Tudtommal nincs olyan, hogy "időben vette ki", ugyanis már az előváladék is tartalmaz életképes hímivarsejteket! Hosszú távon pedig, nem gondolnám egészségesnek, hiszen így a párodnak folyton arra kell koncentrálnia, hogy "kivegye" nem pedig arra, hogy jó legyen neki is és neked is!
2011. nov. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 Vicuska87 ***** válasza:

Mi megszakítással védekezünk már 2,5 éve! Én 24 éves vagyok a párom pedig 37. Sosem volt semmiféle "baleset"!

Mi ezt a módszert választottuk, az óvszer nekem mű dolog, és nem kényelmes, a fogamzásgátló az befolyásolja a hormonháztartásom, és káros az egészségre. Vannak még más módszerek, de felesleges, egy jó kapcsolatban!

2011. nov. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
Mi így csináljuk a párommal 1 éve, viszont ha teherbe esnék nem lenne tragédia, elég idősek vagyunk már hozzá és munkahely, lakás is van. Viszont amíg ez nem volt, addig bezzeg rendesen ment a védekezés.
2011. nov. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Bevallom őszintén, mi szoktuk így csinálni... De én is tudom, hogy van benne kockázat. Nem is szeretek utánaolvasgatni az ilyesminek, mert igen, van akinél működik, van akinél nem. Van aki termékenyebb, van aki annyira nem...
2011. nov. 7. 14:00
 8/41 anonim ***** válasza:

Párszor csináltam így,mert azt mondták az orvosok,hogy nem lehet gyerekem.Voltak olyan időszakok,amikor fogamzásgátlót szedtem(több évig is),aztán mikor egy új orvost választottam,ő azt mondta,van esély majd a babára,úgyhogy szedjem tovább a fog.gátlót.


A lényeg:hogy fogamzásgátló tabletta szedése mellett is pluszban soha nem engedtem,hogy a partner belémélvezzen.


Már leálltam egy ideje a tablettával,és azóta óvszerrel védekezünk.

2011. nov. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
5. válaszoló, én is hasonlóan állok a dologgal. Az óvszert inkább hagyjuk, a fogamzásgátlót nem bírja a szervezetem... De ha szednék is, abban sem engedném hogy belém menjen a párom. Nálam ez azért alap. Azt max gumiban. De az meg annyira mű. Én nem élvezem benne.
2011. nov. 7. 14:03
 10/41 anonim ***** válasza:

Én 26 évesen ha van állandó barátnőm akit szeretek és bevállnék egy gyereket akkor gumit semmiféleképpen nem használok!!!Meg az én koromban amúgy sem illik :)

Eddig ebből még nem lett terhesség tudtommal,de nem is kevés tapasztalattal merek így védekezni :)

vadidegen nőnél természetes hogy gumit húzok mert ezektől nagyon sok mindent elkaphatok... :)

2011. nov. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!