Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van köztetek olyan aki megszak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan aki megszakítással "védekezik"?

Figyelt kérdés
Nem kell rögtön lehurrogni, csak kíváncsiságból érdekelne a dolog. Igen, tudom róla hogy nem védekezés, ismerem a pearl-indexét, stb. De kíváncsi azért még lehetek arra, hogy vannak-e olyan párok akik igenis hogy így csinálják. Persze tegyük fel, normális keretek között. Értem ez alatt, hogy a pasi soha, semmilyen körülmények között nem megy el a csajban, és nem bízza a szerencsére azt, hogy valóban időben vette-e ki. Előre is köszönöm a válaszaitokat!
2011. nov. 7. 13:46
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Azt még azért hozzátenném, hogy természetesen tizenéveseknél én is elítélem ezt a módszert. Illetve azoknál is, akiknek nem elég stabil és komoly a kapcsolatuk. Én jelenleg komoly kapcsolatban élek évek óta. De tizenéves fejjel, vagy pár hónap járás után nem mernék így védekezni. :) Várom a további tapasztalatokat, véleményeket!
2011. nov. 7. 14:07
 12/41 Vicuska87 ***** válasza:
Ez természetes, hogy tizenéves fejjel, nem lehet így védekezni, de egy tartós párkapcsolatban, ahol megbízik egyik ember a másikban, minden további nélkül!
2011. nov. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm, és a barátja már lassan három és fél éve így "védekeznek" annak ellenére, hogy a lány sokkot kapna, ha terhes lenne, az alakja, és a karriere miatt biztos elvetetné. Már többször volt pánik, hogy egy, két napot késett neki, akkor mindig rohanás tesztért, majd az öröm, hogy nem lett baba. Hatalmas felelőtlenség, már sokszor mondtam, de olyan hülye kifogással jön, hogy a barátja tudja kezelni a testét, meg hogy az óvszer is kilyukadhat, és egyik barátnője is fogamzásgátló mellett lett terhes(ez igaz, de szerintem nem szedte rendesen..). Ja és hogy az anyukája is nehezen lett terhes, plusz a barátja hetente többször iszik alkoholt haverokkal, meg rengeteg cigit szív ezért "életképtelenek" lehetnek a spermái. A leghülyébb kifogás amit eddig mondott, hogy ő még sosem vett észre egyet sem régebben az előváladékban, mostanában pedig nem is látja, hogy lenne neki!...amúgy 21 éves lány
2011. nov. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 Vicuska87 ***** válasza:
Ez a nem semmi!
2011. nov. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
nem csak 21 éves hanem agyatlan is!!!
2011. nov. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Hát ez tényleg vicces. :D
2011. nov. 7. 14:22
 17/41 A kérdező kommentje:
Mondjuk az tény hogy gumi és gyógyszer mellett is becsúszhat... Ezért írtam hogy én gyógyszer mellett sem engedném hogy belém élvezzen a párom. Áá, soha. Azt én sokkal kockázatosabbnak tartom.
2011. nov. 7. 14:24
 18/41 anonim ***** válasza:

,,Vannak még más módszerek, de felesleges, egy jó kapcsolatban!"

Már elnézést de ezt nem gondolod kicsit túlzásnak? Egy jó kapcsolatban nem az az egyik alap momentum, hogy vigyázok a páromra? Márpedig ebbe a védekezés is beletartozik. És hiába húzza ki egy férfi időben, azt h merre futnak a kis spermiumok nem az akarata dönti el (mert remélem addig már mindenki eljutott h előváladéktól esnek teherbe a megszakítással védekezők bizonyos százaléka és nem azért, mert nem húzza ki időben).

Elhiszem annak a pár embernek aki ír h van aki 20-30 év alatt se esik teherbe így, de legalább tegyétek már hozzá az alap igazságot: akinek baj lenne ha becsusszan a baba, az ne használja ezt, mert felelőtlenség. Akinek nem gond, mert felvállalnák, azoknak persze h tökéletes ez a módszer.


22N

2011. nov. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

Az h mennyire életképes egy spermium nem a ,,bizalom", és a jó kapcsolat dönti el.

Hacsak nem szenved valamilyen betegségben a párotok ami miatt nincs előváladéka elég nonszensz amit írtok. De a ,,normális keret" az h van előváladék, és működőképesek a spermiumok. És igen, biztos h vannak ilyen párok még akik ezeknek a tudatában is ,,hisznek" a kapcsolatban és h ez a hit megállítja a spermiumot. 50%-nál általában kiderül h nem így van. A másik 50% pedig terjeszti az igét. Ez függ a ,,szerencsétől" (és csak ezen).

De ti dolgotok, ha ebbe akartok ,,hinni" (bár ez biológia nem hittan), hajrá.

2011. nov. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Hát én egyszer azt olvastam itt a neten, hogy elméletileg az előváladékban nincs is életképes spermium és attól nem lehet teherbe esni. És ezt valami orvos vagy professzor mondta. Már nem tudom. Na jó, hülye azért nem vagyok én se. Szóval megtörténhet, persze. De azért legyünk reálisak. Borzasztó kicsi rá az esély. Mert abban nincs kockázat ha valaki fogamzásgátlót szed és a párja folyamatosan beleélvez? És ha a fogamzásgátló akármi miatt pont nem használ rendesen? Na ott aztán vannak életképes spermiumok... Vagy ha kiszakad a gumi? Ott is száz százalék a sperma. Szóval a lehetőség mindenhol fennáll...
2011. nov. 7. 20:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!