Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van köztetek olyan aki megszak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan aki megszakítással "védekezik"?

Figyelt kérdés
Nem kell rögtön lehurrogni, csak kíváncsiságból érdekelne a dolog. Igen, tudom róla hogy nem védekezés, ismerem a pearl-indexét, stb. De kíváncsi azért még lehetek arra, hogy vannak-e olyan párok akik igenis hogy így csinálják. Persze tegyük fel, normális keretek között. Értem ez alatt, hogy a pasi soha, semmilyen körülmények között nem megy el a csajban, és nem bízza a szerencsére azt, hogy valóban időben vette-e ki. Előre is köszönöm a válaszaitokat!
2011. nov. 7. 13:46
1 2 3 4 5
 21/41 Vicuska87 ***** válasza:

Az előváladék egy színtelen, átlátszó, viszkózus folyadék, amely a férfi hímvesszőjéből a magömlést megelőzően távozik szexuális izgalom hatására. A váladékot a húgycső mellett, a prosztata alatt elhelyezkedő Cowper-mirigyek termelik. Szexuális tevékenység – maszturbálás, előjáték, vagy egyszerűen csak merevedés – során jelenik meg a húgycsőben, hogy az abban visszamaradt vizelet savas kémhatását semlegesítse az arra érzékeny spermiumok távozása előtt. A pénisz végén, a húgycsőnyílásban megjelenő előváladék a szexuális tevékenység során síkosító anyagként is funkcionál, közösülésénél elősegíti a makk behatolását a hüvelybe, illetve könnyíti abban a pénisz mozgását.


Mennyisége egyénenként változó és igen eltérő lehet, a néhány csepptől a több milliliterig is távozhat, előfordul, hogy csak az orgazmus bekövetkezte előtt röviddel jelenik meg. Az előváladék tartalmazhat az előző ejakulációból visszamaradt életképes spermiumokat is, így akár megszakított közösülésnél is létrejöhet terhesség.

2011. nov. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 Vicuska87 ***** válasza:
Tehát maga az előváladék, nem tartalmazhat spermiumot! Esély erre 0,00001%!
2011. nov. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Az más kérdés, hogy második menetnál már van rá esély. :) De hogy 1-2 nappal az előző szex után még mindig legyen olyan, ami nem távozott volna a vízelettel, arra tényleg nagyon kicsi. Szerintem. Remélem. :D
2011. nov. 8. 09:06
 24/41 Vicuska87 ***** válasza:

Látod, ennyire felvilágosultak az emberek!

Semennyire sem!

2011. nov. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Nekem az a kedvencem, mikor a kis tizenévesek megkérdezik itt: a barátom berakta 10 másodpercre, lehetek terhes? És erre megírják neki hogy kicsi az esély, de igen. Azért ez szerintem már nevetséges. Meg a barátom elment, utána meg kézzel csinálta nekem, mennyi rá az esély. Könyörgöm, nagyjából ezekre semennyi! Legyünk már egy picit reálisak.
2011. nov. 8. 12:28
 26/41 anonim válasza:

Nekem tavaly volt egy vetélésem és nem akartam utána tablettát szedni, mert szerettünk volna babát. Az óvszerre allergiás vagyok, így ezt a védekezési formát választottuk. Hát nem jött be, már az első mensi után terhes lettem.

Úgyhogy most azon vacillálok, hogy mit válasszak, mert a tabitól a libidóm a béka feneke alá csökken. És kistesót még nem szeretnénk.

2011. nov. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 Vicuska87 ***** válasza:

Én nőgyógyászati asszisztens ként dolgozom, úgyhogy ismerősek az ilyenek!

De amit ezek a legjobbak, hajnali kettőkor ügyeletben!

2011. nov. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, tényleg megoszlanak a vélemények, tapasztalatok. Viszont én tényleg csak azt tudom mondani, hogy akinek ez mellett becsúszik, azok valamit tényleg nem jól csináltak. Nem az a lényeg, hogy a férfi az utolsó pillanatban húzza ki, mert az tényleg nagyon necces. Ezt aláírom. De hogy valaki időben kiveszi, és a nő terhes lesz mellette, tételezzük fel úgy, hogy azon a napon előtte nem volt egy menet se, hát nem tudom...
2011. nov. 8. 12:57
 29/41 anonim ***** válasza:
Ami biztonságos annak meg egészségügyi kockázata van.
2011. nov. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Mi a kapcsolatunk elején "védekeztünk" így néhány alkalommal, de majd megőrültem, mikor késett 2 napot... A szexet se nagyon tudtam élvezni, mert azon görcsöltem, nehogy elmenjen hamarabb. A gumit nem szeretem, mert jártam úgy előtte néhány alkalommal, hogy bennem maradt (lecsúszott, mert lanyhult picit az exem, de nem vettük észre csak a végén), akkor pedig mehettem esemény utáni tablettáért. Úgyhogy mikor már 1 hónapja együtt voltunk, elmentem orvoshoz felíratni a gyógyszert (előtte is szedtem, csak amíg nem volt párom, szüneteltettem).
2011. nov. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!