Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit mondjak a szüleimnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a szüleimnek, mire kell a pénz? (lent részletezem)

Figyelt kérdés

Ugye együtt voltunk a barátommal, és kiszakadt a gumi :SS(ma délután volt), és kellene esemény utáni tabi. De most nincs pénzem, szal a szüleimtől kellene kérni.

Mit mondjak, mire kell?(mert ők úgy tudják, hogy szűz vagyok)

És kb. mennyibe kerül? Valamint, hol lehet felíratni?


14,5/L


2010. nov. 4. 21:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
0%
Figy. Sztem várj úgy 2-3napot, és mond azt h kiflire meg tejre kell a suliba, m mindenki azt eszik. Nehogy hamarább mond, m akkor lebuksz!!!!!!
2010. nov. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 A kérdező kommentje:

Hülye azért nem vagyok -.-

tudom, hogy max. 72 órának lehet eltelni az aktust követően, hogy hasson is valamit a gyógyszer.

2010. nov. 4. 21:49
 3/71 anonim ***** válasza:
0%

...

-.-

2010. nov. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ha szexelsz, akkor most légy nagylány, és inkább most mondd a szüleidnek, mi a helyzet, mert ha 2-3 hét múlva azzal állsz elő, hogy terhes vagy, az nagyobb gond szerintem.


Esetleg a barátod nem tud kisegíteni?

Vagy nagyobb tesó?


De akkor is szerintem mondd meg, mi a helyzet, én nem szeretném, ha a lányom ilyen bizalmatlan lenne velem :(

2010. nov. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 A kérdező kommentje:
nagyon sokat segítettél, köszönöm ^^
2010. nov. 4. 21:51
 6/71 anonim ***** válasza:
A nagy lány olda meg a saját problémáját. Internet, google!
2010. nov. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 A kérdező kommentje:

21:51

Tesóm nincsen, és a barátommal max. felesben tudnánk állni a költségeket.

Amúgy apámmal élek, mert abba a városba járok gimibe, ahol ő lakik, anya sajnos tőlünk kb.100km-re lakik. Benne teljesen megbízom, de apával hogy beszéljek ilyenekről?:S

2010. nov. 4. 21:53
 8/71 anonim ***** válasza:

Nem utólag kellene ilyeneken gondolkodni!

Nincs más lehetőséget!

Megszerzed a pénzt és csinálsz még egy két baromságot, vagy segítséget kérsz egy felnőttől, aki tud segíteni.

Kéregethetsz is az utcán...

2010. nov. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 A kérdező kommentje:

Amúgy, azt nem mondtam, hogy ez volt az első.. =/

bár ez most nem sokat számít

2010. nov. 4. 22:00
 10/71 anonim válasza:
100%
szerintem meg mond azt h holnap elmentek a pasiddal kajálni a megibe vagy moziba és arra kell a pénz...az ugy 3-4 ezer forint...és az eseménytabletta meg 5-7 ezer forintba is kerülhet...a tbbit meg a pasi potolja ki...vagy a pasi mondja meg szüleinek és azok aztán majd vhogy kifizeted..
2010. nov. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!