Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedek fogamzásgátlót, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedek fogamzásgátlót, és késik a menstruációm. Így lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A párommal 19-én voltunk együtt, de végülis nem is nevezhetném annak, mert csak egy nagyon pici ideig volt "bennem", és valószínű, hogy volt előváladéka. Én közben szedem a fogamzásgátló tablettát. A napokban kéne megjönnie, de késik egy pár napot. Szóval így lehetek-e terhes??? Kérem valaki adjon megfelelő választ! Köszönöm.
2007. aug. 3. 16:12
 1/3 anonim válasza:
100%
Sokat hallottam már arról, hogy fogamzásgátló mellett terhes lett valaki!Megértem az aggodalmadat és amint tudsz menj el orvoshoz!Ilyenkor megnyugtató lehet egy vizsgálat.Persze sok dolog befolyásoja a mensest, hiszen a meleg a stressz, étkezés, mind-mind okozhat késést!!
2007. aug. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Szerintem túl stresszeled magad;tablettát szedsz és a dolgot meg is szakítottátok.Az előváladék tartalmazhat kevés spermát,de sztem kicsi az esélye annak h teherbe estél.

Nyugodj meg,sztem nincs semmi baj,csak késik.

2007. aug. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Szia!

szerintem ne aggódj, mert ennek nagyon-nagyon kicsi a valószínűsége.ha szeded a tablettát, akkor nem is értem miért aggódsz, hiszen annak szedése mellett szexuális kapcsolatot is létesíthetsz.a késésnek több oka is lehet, de terhesség szerintem biztosan nem.

2007. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!