Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Szűz vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Szűz vagyok, a barátom nem hatolt belém. Csak petting volt.

Figyelt kérdés
Egyik alkalommal én tangába voltam és ő nadrág nélkül(vagyis meztelenül) és lehet ha így érintkeztünk.De nem élvezett el.(max. kevés előváladék).3napja meg kellett volna jönnie.Segítsetek!:S
2009. jún. 17. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes. Csak késik a mikulás bácsi.
2009. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hatolt be akkor nem lehetsz terhes! Késni pedig sztem azért késik mert ezen aggodsz ! Nyugi legyen és ha még pár nap mulva se jön meg vegyél egy tesztet,de kicsi az esély h terhes vagy! ugyh nyugalom !=)
2009. jún. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nem lehetsz terhes, csak nyugodj meg és majd meglátod hogy megfog jönni :) ( vannak akik évekig próbálkoznak normálisan mégsem jön össze , rajtad meg még bugyi is volt úgyhogy tuti hogy nem lesz smemi baj) :)
2009. jún. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 inspector callahan ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes, de arra világvallások fognak épülni :)
2009. jún. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ha még a bugyidra is élvezett vna, kb 0.001% esélye lenne, hogy terhes legyél. Szal nyugi.
2009. jún. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2 dolog is neked dolgozik: a spermiumok a levegőn hamar kipurcannak, ha meg három darab mégis beléd jutna a hüvelyed kinyírja őket, mert savas, és azt nem bírják...
2009. jún. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Én azt nem értem meg soha, hogy aki nem rendelkezik alapvető biológiai ismeretekkel (Hogyan születik a kisbaba) az mi a bánatért csinál miért kezdi el a nemi életet? Talán azért mert ez menő meg ettől felnőtt vagy?
2009. jún. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

00:15as válaszolónak: rendelkezek alapvető biológiai ismeretekkel és tudok dolgokat, de aggódtam ez miatt, mert sosem késik ennyit a havim.


Amúgy köszönöm a válaszokat:).Egy kicsit megnyugodtam.

2009. jún. 18. 11:58
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja és ha mégis terhes vagyok????
2009. jún. 18. 11:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki elgondolkodik mikor odajut, hogy vajon mennyire jutnak be kintről a kiskatonák, ez természetes. A nehéz az, hogy meg kell szoknod az "és ha terhes vagyok" kérdést, mert leselkedik rád innentől kezdve, és jobb ha csak okkal aggódsz, mert különben tönkre tesz. A válasz most egyszerűen nem. Olyan kicsi az esély, hogy az már 0. képzeld, arra is van esély, hogy egyszerre az összes levegő a szoba egyik sarkába gyűljön és megfulladj... A katonáknak is ennyi az esélyük átjutni minden akadályon. Hidd el, ha majd tovább haladtok, nevetni fogsz utólag a kérdéseden, meg hogy ezen izgultál. Vannak neccesebb helyzetek, remélem azok megkímélnek.
2009. jún. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!