Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tri regolt szedek de még csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tri regolt szedek de még csak a 7. szemnél járok, tegnap viszont együtt voltam a párommal!?

Figyelt kérdés

Van más is aki így járt?mik a tapasztalatok?teherbe estetek?vagy már védett?a mensi első napján kezdtem el szedni

válaszokat köszönöm


2009. jún. 19. 17:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Kiegészítő védekezés nélkül elment benned?
2009. jún. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
igen
2009. jún. 19. 18:01
 3/21 anonim ***** válasza:
Szia..A barátnőm is azt szed..de szerintem 7. szem után nem véd még..Barátnőmnek azt mondta a nőgyógyász hogy kb. 1 hónapig kell szedni, és onnantól lessz csak biztosnságos.Szóval a kérdésedre a válaszom hogy teherbe eshetsz-e...hát megeshet.Szerintem valahogy győződj meg róla hogy minden oké-e...
2009. jún. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
első vagyok: Ti nem olvassátok el a tájékoztatót?????? Jobb így most hogy izgulsz azon hogy terhes vagy-e? Nem hiszem hogy a felelőtlenségetek miatt NEKED jót tenne egy abortusz. Vagy rosszul gondolom????? Annyira nem értem az ilyen emberkéket mint ti, már ne haragudj...
2009. jún. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Védekeztünk,gumival és kiszakadt nem vettük észre szóval az összes cucc ott landolt...Te is kerülhetnél ilyen helyzetbe szóval nem kell így beszélned...nem vagyunk hülyék mi sem de ha már így történt nem arra van szükségem hogy kioktassanak...
2009. jún. 19. 18:09
 6/21 anonim ***** válasza:
Eggyetértek az előttem szólóval.Mindenképp érdemes elolvasni a tájékoztatót.Közben megkérdeztem a párom.Aztmondta biztos hogy nem védett még.Hát legyen szerencséd, de nagy felelőtlenség volt, csak nehogy nagy árat fizess érte.
2009. jún. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Kiszakadt?Akkor legegyszerűbb az esemény utáni tabletta.Ha nem csúszol ki 72 órából...
2009. jún. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

első vagyok

Figyike cicamica figyelj már oda miket írsz, ha gumizol az kiegészítő védekezés ha kiszakad ha nem. A gumi kiszakadás az nem a ti hibátok, de első válaszodban ezt nem tetted hozzá, csak leírtad nagy büszkén hogy kiegészítő védekező módszer nélkül elment benned azaz a válaszod igen volt..

Ez így már felelőtlenség ügyileg más a gumi volt vacak.

Milyet használtatok?

hátha tudunk jobb márkát javasolniaddig az egy hónapig

2009. jún. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Igazuk van akik az előbb írtak.Ha még nem késő fordulj orvoshoz.Ha meg folyamatosan szeded akkor talán nem lesz gond a mesivel.
2009. jún. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

sztem felesleges hülyék már megint lehurrogni szerencsétlent ezzel a tájékoztatós fasságotokkal. használt óvszert, pedig szed tablettát. na ehhez mitszóltok? ilyetse sűrűn olvasni h vki képes erre h amíg nemtuti a tabi addig kiegészítő védekezést használ. azmár máskérdés h aztmondta h kiegészítő védekezés nélkül, pedig az óvszer az kiegészítő védekezésnek számít, de a sok tájékoztatós barom jobblenne ha más szórakozást keresne magának, mint itt lehurrogni mindenkit.

a kérdésre válaszolva, 2 hét kell a tri-regolnak h hasson.

2009. jún. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!