Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tri regolt szedek de még csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tri regolt szedek de még csak a 7. szemnél járok, tegnap viszont együtt voltam a párommal!?

Figyelt kérdés

Van más is aki így járt?mik a tapasztalatok?teherbe estetek?vagy már védett?a mensi első napján kezdtem el szedni

válaszokat köszönöm


2009. jún. 19. 17:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
De furcsa, hogy ezzel a tájékoztatós "b@romsággal" egyedül vagy. Szerinted poénból adják a gyógyszer mellé???? Ebből látszik a te érettséged is. Az óvszert csak a végén csatolta hozzá a kérdező, bár én ezt személy szerint kétlem mivel az első válaszoló voltam...
2009. jún. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
az én érettségemet te nekérdőjelezd meg. nem, nem viccből adják a gyógyszerhez, de ez senkit nem jogosít fel arra h lehurrogjon másokat. még téged sem, aki annyira okosnak érzi magát, mert egyetért a tájékoztató mániás társaival. ezegy ilyen oldal, aztkérdezel itt amit akarsz,. és nemazért h ilyen kis elmebajosok idegesen beszóljanak neki. teis csak azért kattintasz az ilyenekre h aztán leszólhasd őket. ha ennyire utálod az ilyen kérdéseket, minek kattintasz ide?
2009. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

T. 21:18

Egy a baj, hogy sokan fölöslegesen kérdeznek meg információkat és nem itt fogják a legrelevánsabb (ha tudod a nagy észosztásodban és szét offolásodban, hogy mit jelent)információkat megtudni, olyan témákat feszegetnek, ami már itt is lerágott csont. Azt hiszed okos vagy mert itt leosztasz olyanokat, akik szemmel láthatólag érettebben és normálisabban fognak fel dolgokat mint te. Te még segíteni sem próbáltál a kérdezőnek az előtted lévők igen. Miről beszélsz nem vergődni kéne hanem segíteni. Te biztos nem azok közé tartozol akiktől bárminemű információ is releváns lenne...

28/F

2009. jún. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Csak azért írtam hogy kiegészítő védekezés nélkül szexeltünk mert sztem a tökre kiszakadt gumi nem számít annak...nem vagyok már kis fruska 26éves vagyok ésm ár vagy egy fiam...most kérdeztem itt először de azthiszem utoljára is mert csak hurrogást kap(tisztelet a kivételnek) az ember nem segítséget...pedig azthittem ennek az oldalnak az a funkciója..
2009. jún. 19. 22:04
 15/21 anonim ***** válasza:

T 21:32

hihetetlen amit mondani fogok, de én válaszoltam a kérdezőnek, én írtam azt h 2 hét kell a tri-regolnak h hasson, mert énis ezt szedem, és elolvastam anno betegtájékoztatót.

de ez baromira idegesít h vki idejön, feltesz egy kérdést ésakkor jönnek és jól kiosszák h olvasd el bmeg a betegtájékoztatót. márcsak a stílus miatt sem. semmi joga ígybeszélni a kérdezővel, annyiszor teszik fel a kérdést, ahányszor akarják. ésha nemolvasta el akkor mivan? emiatt sincsen semmi joga senkinek h jól kiossza. egyszerűen NE KATTINTSON IDE akit ez idegesít. ésmár a kérdésből láccik h milyenféle a kérdés, logikus h mért kattint....

2009. jún. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

na azt látjátok, a kérdezőt sem elégítette ki a sok betegtájékoztatós szöveteket, ennyit rólatok.

azpedig h énvagyok szerintetek az éretlen...vicc, 8 éve szedem a triregolt, és énsem vagyok már 20on egykét éves, tudom mit beszélek, és nemegy ilyen kérdésre válaszoltam már a fogamzásgátlókkal kapcsolatban, de sosem küldtem el senkit sem a francba, mert nemolvasta el a tájékoztatót. igyekeztem segíteni neki, hiszen azért jött ide.

2009. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Sztem ezt a témát akkor be isl ehet fejezni...Am néhányan aztmondták hogy első szemtől hat néhányan azt hogy később...majd kiderül...és annak aki aztmondta hogy nem kellene nekem abortusz annak üzizem hogyn em is lesz megtartanám ha terhes lennék...nem kell velem úgy beszélni mintha 16lennék
2009. jún. 19. 22:14
 18/21 anonim ***** válasza:
mégmielőtt ebbe is belekötne vki h láccik h éretlen vagyok, mert "szövegetek" helyett "szöveteket" írtam, most helyesbítek: szövegetek. :D
2009. jún. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
ja és ha valaki csak lehurrogni tudja a másikat az ne is írjon senkinek sem szerintem mert akárki is tesz fel akármi kérdéset nem azért teszi hogy le*asszák...neked is lehet még akármi bajod amiről krdezni akarsz és neked sem lesz jó ha csak lehurrognak...
2009. jún. 19. 22:16
 20/21 anonim ***** válasza:
amúgy 2 hét után hat, mint ahogyan írtam. ez legalább tuti, mert énis ezt szedem, orvosom is mondta még a kezdeteknél, mert megkérdeztem, és megnéztem direkt a tájékoztatóban is.
2009. jún. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!