Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló okozhat szeretke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló okozhat szeretkezés utáni égő, csípő érzést? Ki tapasztalt ehhez hasonlót?

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 14:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a tabi hazavágta a hüvely pH-dat (ami ugyebár savas, azért, hogy elpusztítsa a bacikat... az ondó ezzel szemben viszont lúgos...). Egyébként lehet, hogy a párod az, akit nem kezeltek ki, emiatt ping-pong lett belőle, és hiába veszel be hüvelytablettát, ő mindig újra meg újra megfertőz.
2012. máj. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egyébként régen nekem volt hüvelygyulladásom (kiirtódtak a tejsavbacik...), és nekem úgy jött rendbe, hogy egyrészről hüvelytabletta, másrészről pedig 0 édesség, és élőflórás joghurtokat, kefírt ettem, meg rengeteg zöldséget (majdhogynem candida-diétát folytattam).
2012. máj. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
És neked is ugyan ilyen vagy hasonló panaszaid vóltak?mennyi idő alat gyógyultál meg???
2012. máj. 18. 13:27
 14/17 A kérdező kommentje:

és mitől kaptál hüvelygyulladást?fogamzásgátló tablettától?

Bocsi a sok kérdéseimért!köszönöm a válaszaidat!

2012. máj. 18. 13:28
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát nekem a hüvelybemenetnél fájt eszméletlenül. Egyik együttlét során derült ki hogy ennyire fáj. Elmentem dokihoz, ott vett mintát, elküldte tenyésztésre, és akkor mondta, hogy kipusztultak a tejsavbacik. Arra kaptam hüvelytablettát. Sok ismerősömnél előfordult ilyesmi, valószínűleg a sok édességtől gyengült így le. Ők javasolták, hogy álljak le a sok cukrosról, mert vissza fog térni, ha nem változtatok. Sztem próbálkozz ezzel (kefír, élőflórás joghurtok, kaukázusi kefír, zöldséges) + hüvelytabletta (nekem gynoflort írt fel, 6 napig szedtem), hátha...
2012. máj. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
értem!és szeretkezés után te is égő,csípő érzést éreztél?és most medíg nem ehetsz édességet? Köszönöm a válaszodat!!:-)
2012. máj. 18. 14:13
 17/17 anonim ***** válasza:
Akkoriban nem voltam együtt a párommal vagy 1-2 hónapig. 1 hónapig pedig nem ettem édességet, hanem élőflórás joghurtokat.
2012. máj. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!