Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőmmel először pettinge...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel először pettingeltünk, és picit félek, h nem e nyúltam rosszkor rossz helyre. Lehet esetleg nem kívánt terhesség ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Körülbelül fél órát pettingeltünk, és én nem mentem el, csak előváladék volt, de tudom, h ettől is lehet terhesség. Ez mellett a barátnőmnek még menszesze volt, de már csak kicsit, és tampon volt rajta. Igazából csak megérintettem, és nem nyúltam fel neki, mert nem is tudtam volna, ink csak a csiklója körül izgattam, de végülis kívülről az egész nemiszervét. Attól félek, h a kezemre került előváladék maitt, végbemehet a terhesség, igazából még el sem mondtam neki, sztem neki eszébe se jutott az egész, nem akartam feleslegesen idegesíteni ezzel, h ettől féljen a következő havijáig. Remélem tudtok kielégítő választ adni, és előre is köszi.
2009. júl. 18. 21:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

nem kell félni, nem lett terhes. egyrészt mert nincs kis csáknyuk, amivel átmennek a tamponon, másrészt ha kívülre került is volna rá hímivarsejt, az nem tudna hogyan felúszni, végezetül nem valószínű hogy akkor van peteérése.

Szóval nyugalom, nem leszel ideje korán apuka, de máskor is tessék vigyázni, és ha arra kerül a sor védekezni!

2009. júl. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%
Menstruáció az éppen aktuális pete érését, azaz elöregedését jelenti ami vér formájában távozik. Egy ciklusban egy pete érik ami megtermékenyithető, ettől eltekintve még van az esélye a terhességnek, bár ez nem igazán számottevő eshetővég. Ha ehhez hozzá vesszük az serpmiutot tartalmazó előváladék eseteinek számát, aligha lehetséges a terhesség.
2009. júl. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Kedves első. A tampon nem fogamzásgátló, tehát simán teherbe eshet tampon mellett is...
2009. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
kedves harmadik. nem is mondtam hogy fogamzásgátló, de ha a hüveléybe sem került az előváladékból nem lesz terhes.... hogyha tampon mellett van szex és el is megy a pasi, akkor ok, valóban lehet. de így hgy talán olyan volt a keze és oda sem nyúlt, attól nem lesz
2009. júl. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nagyobb az esély, hogy eltalál egy meteor.
2009. júl. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Mellesleg tényleg nem nyúltam fel neki, és ha jól tudom több centi is kell ahhoz, h a sperma eljusson a megfelelő helyre és csak kívülről izgattam. Az eset után 1 hét telt el, mennyi idő múlva lehet a terhességre utaló jel, és mik lehetnek esetleg ezek?

Bocsi ha még több kérdést tettem fel, az első kérdések is aktuálisak és köszi az eddigi hozzászólásokat, remélem kapok még néhány választ mindennel kapcsolatban, köszi.

2009. júl. 18. 21:46
 7/20 anonim ***** válasza:

"nem akartam feleslegesen idegesíteni ezzel, h ettől féljen a következő havijáig"

De aranyos vagy! :)) A barátnődnek nagyon nagy szerencséje van Veled, hogy ennyire szereted!

2009. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Persze nagyon szeretjük egymást, és figyelünk egymásra nagyon, csak nem akarom felhozni ezt a kérdést neki, h rosszul érezze magát meg idegeskedjen, remélem kapok választ az utóbbi és az első kérdésekre is.
2009. júl. 18. 21:53
 9/20 anonim ***** válasza:

A terhességre utalhat a reggeli rosszullét, összevissza kajálás (pl savanyúság lekvár után.. amit épeszű ember nem enne meg, de most kell!!) Hányinger, fáradékonyság...

De inkább olvasd el ezt:

[link]


De ne aggódj, nem lehet terhes ennyitől!


(21:50-es)

2009. júl. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem lesz terhes, nyugi.

Azért remélhetőleg, ha máskor ilyen történik, tudatod a barátnőddel is, mert lehet, hogy te nem akarod idegesíteni, de mi van ha tényleg történik valami és mire észbe kap(tok) késő lesz??

2009. júl. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!