Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle-től van ez? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle-től van ez? Vagy már én reagálom túl? Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés

Dec.2-án baleset történt(óvszer felmondta a szolgálatot), 3-án vettem be Escapelle-t. Rá egy hétre megjött, majd rá még egy hétre szintén, mikor normálisan kellett is volna.Utána rá két hétre két napig émelyegtem, szédültem, ami azóta elmúlt. Most a ciklus 21. napjában járok görcsölök, "mindjárt megjön" érzéssel. Nem tudom hova tenni. Teszt lesz.

Szerintetek van okom aggódni? Már kétszer megjött, de egyre jobban félek.



2013. jan. 7. 17:01
 1/9 anonim válasza:
Én is ezt kaptam, és nekem is voltak vérzéseim, de csak pecsétszerű. A papírra is rá van írva, hogy előfordulhat ez. Szerintem még nincsen mi miatt aggódnod, egyébként hány éves vagy?
2013. jan. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon felborítja a hormonokat, főleg ha nincs rendesen beállva a ciklusod. Nekem is ez volt, de nem bírtam, hogy 5 év rendszeres menzi után összevissza jön meg, tehát felírattam gyógyszert... gumikban nem lehet bízni
2013. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
azota van valami változás? én 13-án hajnalba jártam igy, csak mi nem védekeztünk, és ma vettem be 14.én az escapellet, és nekem jelentkezett tegnap delutan pecsetverzes, ma meg már enyhébb menzes van. de remélem nem lesz semmi gond.
2013. jan. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Most lettem 21.

Tegnapra vártam h megjöjjön, a változás hogy néhány napja mellfeszülés hasfájogatás, nekem ezek szokták megelőzni normálisan. Csináltam tesztet egy hete, negatív lett.

2013. jan. 17. 15:34
 5/9 A kérdező kommentje:

Még nem jött meg, de remélem pár napon belül megesik,biztos betett neki ez az egymás után kétszer dolog. :/

Utolsó válaszoló az jó hamar működött, hanyadik napon történt veled ciklusban? Barátnőmmel is törént ugyanez, még a bevétel napján megjött neki

2013. jan. 17. 15:37
 6/9 anonim válasza:
csak a 24 óra letelt, viszont a 48 és a 72 nem..hát pont termékeny napjaimban.de valoszinu, hogy hatott a tabletta, mert 24 óra alatt "kitiszultam" talán.de mostmár nincs semmi vérzésem, tegnap nagyon görcsöltem, szoval remélem meg fog jönni hamarosan..bár a ciklust nagyon összezavarja a tabletta.
2013. jan. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Végül mi a fejlemény? Nekem azóta megjött valami brutális módon, hálisten.
2013. jan. 23. 18:43
 8/9 anonim válasza:
nekem is megjött :D nagyon örültem neki, de megyek nődokihoz majd, fogamzasgatlot feliratni :)
2013. márc. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
akkor jól alakult szerencsére!:)
2013. márc. 13. 04:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!