Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hormonmentes spirállal kapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hormonmentes spirállal kapcsolatban érdekel MINDEN pozitív és negatív tapasztalat. Leginkább a következők: A tablettához képest mennyire biztonságos? (Szerintetek? ) Akinek valamilyen okból kifolyólag szülés előtt helyezték fel, összejött-e a baba?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert bár csak 22 éves vagyok és nem szültem, betegség miatt nem szedhetek fogamzásgátlót és semmilyen hormontartalmú dologgal nem próbálkozhatok. (Raynaudos vagyok, autoimmun betegség)

Előre is köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Idióták kíméljenek.



2013. ápr. 26. 21:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem volt, a második gyerekem után, 4 hónapig bírtam, állandó hüvelyi folyás, gombásodásra nem győztem kúpot használni, iszonyú volt. Égett, fájt, viszketett. Alig múlt el, máris előjött újból és újból, ráadásul iszonyúan görcsöltem, véreztem. Sajna semmi pozitívumot nem tudok róla írni."


"Az az egyik hogy tökre fájt mikor feltette, de az még hagyján. 1 hónap után magától kijött, durva gyulladást, vérzést és komoly alhasi görcsöket okozott, a kórházban szinte vallattak hogy ki volt az a barom aki felhelyezte, de hát ugye nem árulhattam el.. Utána sokáig nem lehettem terhes, sőt meddőnek nyilvánítottak és lombikbabával is próbálkoztunk, de semmi.. Majd tavaly egy Isteni szerencse folytán teherbe estem, de elvetéltem.. Aztán megint teherbe estem, őt sikerült kihordanom, most 2 hónapos. "


Ez mi, ha nem a kérdésedre a válasz?


De mellesleg akkor rakass fel nyugodtan, csak nehogy 5-6 év múlva ugyanezen az oldalon a teherbeesés kategóriában keseregj a többi meddő anyukával hogy miért nem jön össze a baba.

Ne tudom hol laksz és milyen nőgyógyászhoz jársz, de hogy nem normális az is biztos!

2013. ápr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%

hogyhogy nem a kérdésre válaszoltunk/válaszoltak? elmondták a pozitv és negatív tapasztalatokat és tényeket...

ha azt akarod hallani, hogy "igen rakasd fel, boldog leszel tőle" akkor menj valami korrupt dokihoz, de amúgy egyértelműen nem szabad ilyet...

2013. ápr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút a kérdésre válaszoltak. Még szült nőknél is rengeteg gyulladást, szövődményt okoz, nagyon sokan leszedetik egy-két hónap után, mert nem bírják.

Ha még szeretnél gyereket valamikor, ne csináld, nem ok nélkül nem engedik.

2013. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
31%

Csak szült nőkenk ajánlják, akik egy esetleges terhességet el tudnak viselni, mert nem biztonságos. Akkor már maradj a megszakításnál, kb ugyanaz.

Egyébként feltalálták az óvszert, és vannak krémek, kúpok, megszakítással, naptármódszerrel összekötve egész biztonságosak. Na meg ott az önmegtartóztatás, női óvszer.

De ha mindenáron meddő akarsz lenni, meg minden nyavalyát, hát tessék, legalább nem lesz belőled több... már bocs.

2013. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
inkább köttesd el, az legalább nem gyullad be:D
2013. ápr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nővéremnek is szülés előtt volt fent, majdnem 6 évig, semmi problémája nem volt vele, miután levették neki 2.hónapban terhes lett, abszolút problémamentes 9hónap volt, gyönyörű 4éves kislánya van. amit szülés után 2évvel tettek fel neki, az 4hónap után kilökődött, de nem szedhet tablettát.
2013. máj. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
20 évesen tettek fel nekem spirált először.Semmi gond nem volt vele. Hármat elhasználtam (6X3 év). Idén január közepén levetettem gyermekvállalás miatt, január végén már terhes is lettem :-) . Félidőnél járok :-) Semmilyen más fogamzásgátlást nem választanék!!! Spirál a LEGJOBB!!!
2013. máj. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!