Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kedden a Barátommal lefeküdtün...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedden a Barátommal lefeküdtünk többször is megszakításos védekezéssel, és egyszer sem bennem ment el, én mégis tartok a bajtól?

Figyelt kérdés
Az ovulációm napjának me kell lennie, és elmentem nőgyógyászhoz esemény utánit feliratni, de nem tudom, hogy bevegyem-e? Szerintetek? Ha beveszem akkor biztos nem lehetek terhes?
2013. jún. 20. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tartasz a bajtól? Akkor miért nem védekeztetek? Avagy ha allergiás vagy a mogyoróra akkor azért csak bedobsz egy Snikers-t poénból?
2013. jún. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A megszakítás nem védekezés...Lehetsz terhes igen.De jó lenne,ha az emberek elöbb tájékozódnának,és aztán szexelnének,nem utólag...
2013. jún. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
A megszakítás NEM VÉDEKEZÉS! Értsétek már meg taknyosok!!
2013. jún. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ő

Ti nem védekeztetek.Csak egy oroszrulet nevű játékot játszottatok és a tét a baba volt...

2013. jún. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
már késö az eseméynutáni. Akkor a legbiztosabb a hatása ha za aktus után minél elöbb beveszed. Ezt enm a felelőtlenségre találták ki hanme arra ha védekeztek de baleset tröténik. Hogy tervezed hogy amjd minden felelőtlen megszakitásos aktus után bekapkodsz esemény utánit? Inkább védekezzetek. Ezek aze smény utánik, nagyon nem egészségesek, komoly hormon zavart okozhat. Nagyon felelőtlen vagy, éretlen a felelősségteljes nemi életre. Legközelebb előbb gondolkozz. A megszakitásos együttlét annak való akinek nem gon ha mégis becsúszik. Sok pár él vele mert esetleg nem most akarnak babát csak pár hónap mulva vagy fél év év mulva de az sem lenne gond ha elöbb jön. ilyen esetben telejesen megfelelő de a Te esetedben nem.
2013. jún. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 biaaa3 ***** válasza:
Ez elsőnél a pont. Tarthatsz is nyugodtan!!! Simán lehetsz terhes, ahhoz nem kell számolgatni, bármelyik napon teherbe eshetsz, és attól, hogy nem beléd élvezett az előváladékban is lehet sperma. Az eseményutáni pedig rendesen felkavarja a hormonháztartásodat. Ráadásul szomorú, hogy nem is egyszer történt meg ha nem többször is?!?!?!?! Érthetetlen!
2013. jún. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ketyeg az óra. Vagy most azonnal vedd be, vagy tedd félre későbbre.


Amúgy para van, mert pont a -fogantatáshoz- legideálisabb időben szexeltetek.

2013. jún. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért vedd be! De többet ne csinálj ilyen nagy marhaságot!!
2013. jún. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez nem játék. Én így lettem terhes!

21/L

2013. júl. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Mi mindig a megszakításos technikát használjuk mert ki szeret zokniban lábat mosni????? És a fogamzásgátló sem kíméli a méhet és a szervezetet ezért nem alkalmazzuk,ne ijedj meg a sok hüje szövegtöl, ha a barátod tényleg tud vigyázni nagyon parányi az esély,,, mi így szexelünk évek óta és nincs gond :)
2013. júl. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!