Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Tünetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Tünetek esetleg jelentkeznek hamarabb, mint a nemvárt? (Tudom, hogy ritkán, de talán igen. )

Figyelt kérdés
A párommal 3 napja voltunk együtt, sajnos elszakadt az óvszer, de rögtön észrevette és nem is folytattuk. Esélytelen lett volna az eseményutáni, mivel külföldön tartózkodtam. Még van 1 hetem (körülbelül), amíg meg kell jöjjön. Szóval a párommal körülbelül 10 nappal a menstruációm előtt voltam együtt. Nem tudom mit tegyek, mert csak várni tudok most minimum 1 hétig.

2013. aug. 27. 08:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Van akinek az egész terhessége alatt nincsenek tünetei.:)

De amikor meg kellene jönnie a vérzésnek, akkor sem igazán, bár akkor mellfeszülés, mindjárt megjön érzés azért elő szokott fordulni, az émelygés, hányinger, rosszullétek pedig inkább csak a terhesség 6-7. hetében.

És ha 10 napja történt az aktus, akkor még teszttel sem érdemes bajlódni, mert a legérzékenyebb tesztek is csak az aktust követő 14. nap körül mutatják ki.

Ha az esemény utáni nem volt megoldható, akkor simán várd meg, hogy egyáltalán kimarad-e a vérzésed és ráérsz akkor tesztelni, akkor legalább az eredmény is sokkal biztosabb.

2013. aug. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, hát mást jelenleg nem tudok tenni, csak reménykedni abban, hogy megjön. Köszönöm a választ. :)
2013. aug. 27. 09:05
 3/15 Snooch ***** válasza:

Ha 3 napja voltatok együtt, akkor még a beágyazódás sem történt meg, tehát tüneteid sem lehetnek még.

Viszont jó eséllyel már túl voltál a termékeny napjaidon 2-3 nappal, ha 10 nap múlva meg kell, hogy jöjjön. :)

2013. aug. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen, ezt azért is gondoltam, hogy leírom, hátha még valaki tudja azt "igazolni", hogy nem feltétlen voltam termékeny. Ebben reménykedem én is. Meg abban, hogy azalatt a pár másodperc alatt semmi az égvilágon nem történt. Persze, én is tudom, hogy bármi megeshet, csak próbálom magam nyugtatni. Köszi a választ neked is.
2013. aug. 27. 11:13
 5/15 anonim ***** válasza:

"hogy nem feltétlen voltam termékeny"


Az attól függ, hogy mennyire pontosan szokott megjönni!

2013. aug. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mindig pontosan 28 naposak a ciklusaim. Augusztus 5.-én jött meg, és 24.-én este voltam a párommal. Szeptember 2.-án kéne megjönnie.
2013. aug. 27. 15:22
 7/15 A kérdező kommentje:
Időközben megjött. Először már kezdtem félni, hogy pecsételő vérzés vagy ilyesmi, de most estére rohadtul fáj a derekam és habár még nem a rendes sok mennyiség, de nagyon erős színű, és sűrű állagú a vérzésem. Gondolom ez azért terhesség alatt csak nem fordul elő. Talán a stressz megbolygatta a szervezetem (vagy az, hogy elkezdtem szexuális életet élni, nem tudom), de örülök, hogy hamarabb megjött a vártnál. :) Nem akarom még elkiabálni, de remélem megnyugodhatok.
2013. aug. 27. 21:29
 8/15 anonim ***** válasza:

Azaz máris megdőlt a "mindig, pontosan 28-ra". ;)

Ami persze neked most jó, de ugyanakkor kiváló példa arra, hogy miért nem lehet teljes mértékben arra alapozni, hogy "mikor szokott" (->gondolok itt a sok hazárdírozóra, aki a megszakítást választja...).

2013. aug. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én is ledöbbentem kicsit, már kezdtem azt hinni, hogy ááh akkor biztos terhesség és ez beágyazódás miatti pecsételő vérzés. Aztán mára már tényleg rendesen megjött. De pontosan erre gondoltam, hogy persze, még ha mindig is rendszeres bármi kiválthat egy kis változást és máris ugrott a számolgatása az embernek. Elég sok minden befolyásolhatta itt nálam (hosszú utazás, nyaralás, első szex, további együttlétek, stressz, haza utazás). Ezek mind egy hét leforgása alatt... hát igen. Talán sok volt a szervezetemnek, és így reagált. De mennyire örülök, hogy nem azzal, hogy késett. :) Mindenkinek köszönöm a segítséget.
2013. aug. 28. 09:08
 10/15 anonim válasza:

orvosin vagyok. több mint valószínű, hogy terhes vagy.

sürgősen menj nőgyógyászhosz, ne halogasd.

22/L

2013. aug. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!