Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Tünetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Tünetek esetleg jelentkeznek hamarabb, mint a nemvárt? (Tudom, hogy ritkán, de talán igen. )

Figyelt kérdés
A párommal 3 napja voltunk együtt, sajnos elszakadt az óvszer, de rögtön észrevette és nem is folytattuk. Esélytelen lett volna az eseményutáni, mivel külföldön tartózkodtam. Még van 1 hetem (körülbelül), amíg meg kell jöjjön. Szóval a párommal körülbelül 10 nappal a menstruációm előtt voltam együtt. Nem tudom mit tegyek, mert csak várni tudok most minimum 1 hétig.

2013. aug. 27. 08:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes. Már megjött azóta, és elég erõsen. :) Azért köszi az együttérzést.
2013. aug. 30. 09:34
 12/15 anonim ***** válasza:

10-es


Remélem, nem végzed el.

Ehhez ugyanis még orvosi sem kell, s te még ennyit se tudsz.

Az ég óvjon, hogy ilyen ember valaha praktizáljon!

2013. aug. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Valószínű csak ijesztgetni akart. :D De rossz ajtón kopogtatott. Viszont bizonyára vannak idiótább tini kislányok, akiknél próbálkozhat. :D Azért én sem akarnék szívesen egy ilyen "orvos" kezei alá kerülni...
2013. aug. 30. 09:59
 14/15 Snooch ***** válasza:
100%

"orvosin vagyok"


mi vagy az orvosin? mert nem mindegy :) nagybátyám is járt a Pécsi Tudományegyetemre. Csak alapfokú számítógépkezelői tanfolyamra, amit az egyetem épületében tartottak.

csak megfogalmazás kérdése az egész...

2013. aug. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ezen most jót röhögtem. :D
2013. aug. 30. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!