Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót feliratni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót feliratni mehetek a gyermek nőgyógyászatra? A rendes nagyon drága.17/L

Figyelt kérdés

2013. aug. 31. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az SZTK-s rendelés ingyenes.
2013. aug. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Heim Pál kórházba mehetsz. :) Én is odajárok és 17 vagyok. :)
2013. aug. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az sztk-s nődoki ingyenes
2013. aug. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
(olyan szörnyű számomra olvasni,hogy már ennyi idősen belezavarnak a hormondrendszerbe:(
2013. aug. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%

4. Az jobb lenne ha egy nem kívánt terhességgel zavarnék bele?


17/L

2013. aug. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

nem is azt mondom,mindenkinek saját döntése! :)

vannak más védekezési módszerek is

harmadéves orvostanhallgatóként nyilatkoztam

2013. aug. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én sem szeretném...picit félek is tőle, de még mindig inkább ez mint egy terhesség...:) Igazándiból még csak tanácskérése mennék orvoshoz...ha nem muszáj nem akarom beszedni még most:)
2013. aug. 31. 21:35
 8/11 anonim ***** válasza:
33%

Én majd csak orvostanhallgató leszek. De gondolj bele, elfogadom a többi fogamzásgátló módszert is, amíg nem tudtam, hogy komolyabbra fordul a kapcsolatom addig azokat használtuk. Nem is volt vele semmi baj, de a rizikó kockázat mégis magasabb, valamint sokkal drágábban is jövök is. 9 hónapja szedek fogamzásgátló tablettát és semmilyen befolyással nincs rá. Értem én, hogy a későbbiekben majd kialakulhat, de ha az ember jól kivizsgálják sokkal kisebb rá az esélye.


17/L

2013. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát nekünk elég komoly a kapcsolatunk...és tegnap is marha rossz volt folyamatosan ügyelni, hogy amíg nem húzott óvszert a barátom ne legyünk olyan közel egymáshoz...bár gondolom ha be is szedem akkor is marad még az óvszer is...jobb tutira menni...próbálunk vigyázni...ő is rám:)
2013. aug. 31. 21:52
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy szerintem, ha biztosra mész abban is, hogy nincs semmilyen nemi betegsége, akkor nyugodtan csinálhatjátok gumi nélkül. Mi sem használunk már és még egyszer nem volt semmi baj. :) De nyugi, eleinte mi is féltünk tőle.
2013. aug. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!