Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A gumit válasszam, vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gumit válasszam, vagy a gyógyszert?

Figyelt kérdés
Már fél óra együttlét után azt érzem mintha kidörzsölte volna. Kicsit olyan égő érzést érzek, és úgy már nem tudom élezni a szexet:( Szeretnék gyógyszert szedni, de szerintem még túl fiatal vagyok hozzá.
2009. nov. 2. 21:39
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
A párommal amúgy a Pharmatex-en gondolkodtunk. Fiatal korban azt biztonságos szedni, és kevés a hormontartalma vagy egyáltalán nem hormonális azt nem tudom xP
2009. nov. 2. 22:05
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

A pharmatexet nem szedni kell,az egy hüvelykúp amit 15 percel együttlét előtt kell felhelyezni,és megöli a spermiumokat. Viszont szeirntem baromira nem biztonságos,mert itt ezen az oldalon is olvastam h aránylag sokan estek teherbe emelett,és a pearl indexe sem túl biztató az ilyen h

üvelykupoknak..

2009. nov. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
mi drágább? a síkosító + gumi vagy egy gyereket eltartani?
2009. nov. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Érdemes Durexet venni. Ultra thin egész jó, eddig csak egyszer szakadt el :D Használj sikosítót, az segít. Vagy bő nyál előtte :) Gyógyszert nem ajánlom ennyi idősen. De későbbiekben sem. Most elkezded, és 22 évesen imádkozol, hogy újra megjöjjön a menseszed...
2009. nov. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
elárulom a nagy titkot: nem a gumi a hibás, a csupasz kukija is ugyanígy fog dörzsölni fél óra után mert érzékenyeb vagy... ha bevált egyéb szempontból a gumi akkor ne szedj gyógyszert.
2009. nov. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
ja és a pharmatexet felejtsd el, az annak tökéletesen megfelel akinek nem gáz ha becsúszik a baba, mivel a spemicideknek 5-20%-os hibaaránya van, ezért ez egy 15 évesnek nem megfelelő módszer.
2009. nov. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is furcsa, hogy nem vagy elég nedves. Mondjuk én barátnőmnél azt csináltam addig izgattam, amíg már ő nem bírt magával(10-15 perc). :) Sosem volt gond azzal, hogy nem elég nedves. Amúgy hogy mit szedsz saját döntésed, de talán próbáljatok meg hosszabb előjátékot, mert ha nem vagy elég nedves akkor gyógyszer használat mellett is ugyanezt fogod érezni. 21/F
2009. nov. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Amit te meg tudsz venni, az a durex síkosító. Ki kell fognod egy akciót a rossmannban vagy a dm-ben, akkor 1 ezresből megúszod. Sokáig elég. Amúgy nekem ez nem jön be annyira, de hát kinek mi... Szexshopból sokkal jobbak rendelhetők és nagyobb kiszerelésben még olcsóbbra is jön ki arra az 50 ml-re leszámolva. Ott kapni szilikonos síkosítót, amiből sokkal kevesebb kell és tovább is tart a hatása.

Tapasztalatból mondom, vigyázz a dörzsölődéssel, mert bizony gumi szakadás lesz a vége és rohanhatsz esemény utániért. Mi 2x szívtuk meg, amikor úgy elhúzódott az aktus, hogy már nem voltam elég nedves, emiatt a gumi ki is szakadt. A síkosító sem garancia, hogy nem történhet baleset, mert mi mindig használunk, ennek ellenére mégis megtörtént a baleset, mindenesetre kisebb a valószínűsége.

2009. nov. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Amúgy a síkosító lényegesen olcsóbb, mint a tabi. Miből akarsz te bogyót venni, ha még síkosítóra sincs pénzed???
2009. nov. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
ha nem vagy elég nedves, akkor kevés volt az előjáték. az nem a gumi hibája. nyalasd magad tovább. a gyógyszert meg felejtsd el, túl korai.
2009. nov. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!