Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 72 órás tablettá csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 72 órás tablettá csak nőknek adják ki?

Figyelt kérdés
Nincsen rá szükség, nem azért kérdezem, de 18 elmúltam, fiú vagyok, barátnőm nem múlt még el 18, tehát neki csak orvos írhatná fel, de mivel én elmúltam 18, nekem kiadnák??????
2009. nov. 8. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van 1 rossz hírem: amennyire én tudom a 72 órásat csak receptre kaphatod meg; akkor is, ha 99 éves vagy. És igen, neked a doki nem fog felírni 72 órásat, valszeg látni akarja majd a lányt...
2009. nov. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak orvos írhatja fel és 5400ft-ba kerül, de csak végszükség esetén használjátok ezt szerintem!
2009. nov. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt azon van a hangsúly, hogy van-e recepted. Mert vényköteles. Ha igen, felírta az orvos a barátnődnek, akkor bármelyikőtök kiválthatja. (Ez nem szeszesital és cigaretta:):))
2009. nov. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
nem kell hozzá 18nak lenni. és egy receptet bárkitől elfogadnak a gyógyszertárban, de a receptet magát te elég nehezen tudnád megszerezni a nőgyógyásztól. javasolnám inkább az ÓVSZERT, mert kb tizedannyiba kerül egy csomag mint egy esemény utáni és még terhes sem marad a barátnőd, sőt a hormonrendszerét sem vágja haza. ha b@szni van eszetek akkor a védekezéshez is legyen!!!
2009. nov. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem kell eseményutáni, írtam is a kérdésnél, itt olvastam egy kommentben az oldalon, hogy 18 év felett kiadják, arra voltam kiváncsi, hogy nekem, mint férfinak kiadják-e.
2009. nov. 8. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!