Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A párom nem szereti az ovszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem szereti az ovszert én meg félek a nélkül csinálni nem szeretnek terhes maradni. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

2014. jan. 10. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem maradsz terhes, az 9 hónap után elmúlik.
2014. jan. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
menonek erzed most magad, hogy kommenthuszarkodhaszt egy kicsit! szanalmas az hogy ilyen valaszokat tudnak egyesek adni.
2014. jan. 10. 16:11
 3/13 anonim ***** válasza:
27%

A fogamzásgátló igazából hatékonyabb védekezés, mint az óvszer.

A többi megoldás nem annyira megbízható, kényelmes vagy olcsó.

2014. jan. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Ezek szeeint téged nem zavar, ha terhes vagy, csak ne kelljen annak maradnod? Képes lennél abortuszra? Mindegy...

Egyébként van egy gyógyszer, amit úgy hívnak, hog fogamzásgátló.

2014. jan. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ha terhes vagy, akkor már nem kell óvszert használnod
2014. jan. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
a kérdésemben valahol szerepel az a kijelentés hogy terhes vagyok?
2014. jan. 10. 16:18
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
1. vagyok. Bekóstolsz engem, mert trollkodok közben a te kérdés kiírásod a félre érthető. Nem szeretnék terhes maradni helyett ha azt írtad volna, hogy nem szeretnék terhes lenni, akkor senki sem viccelődne veled.
2014. jan. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A párod húzzon óvszert úgy, hogy nem szereti. Senki sem szereti, a normális ember mégis használja. Mert jobb, mint a fertőzés és a nem kívánt terhesség. Ezt nem nehéz végig gondolni, ugye?
2014. jan. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
Nem mindegy, hogy egyszerűen csak nem szereti, vagy a használata problémát is okoz. Pl. lelankad, mikor felhúzza. Az első esetben használni kellene, a másodikban fogamzásgátló tabletta lehet a megoldás.
2014. jan. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
igen , szerepel a kérdésedben, hogy terhes vagy! "nem szeretnék terhes maradni"= már az vagy, de nem szeretnél tovább terhes lenni!
2014. jan. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!