Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadt és elmentem. De a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt és elmentem. De a barátnőm nem akar esemény utánit. Mikor lehet terhes?

Figyelt kérdés

Elöször szakadt ki nálunk és nagyon félünk. Durex gumi volt.

Úgy tudom nem mindig eshet teherbe. 10 nap múlva kell hogy megjöjjön neki. Ez mennyire termékeny időszak.

Amúgy a második menet volt és biztos nem volt annyi spermám.

Terhességi tesztet mikor kell csinálni?


2009. dec. 2. 07:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Így akar befogni magának?

Tesztet ha jól tom 10-12 napon lehet

2009. dec. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
1 db spermád csak volt, ugyanis pontosan annyi a szükséges és elégséges feltétele a teherbe esésnek... És teherbe esni bármikot lehet, legfeljebb könnyebb és nehezebb szakaszok vannak, de olyan, hogy lehetetlen: nincs. Majd írj, hogy kisfiú vagy kislány.
2009. dec. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem baj,helyesek a kisgyerekek...
2009. dec. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%

jajj milyen aranyos..:)

biztos örüni fog a lurkonak a család;)

2009. dec. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
a barátnőd gyereket akar? ha 72 órán belül vagytok, irány a nőgyógyász, és vegye be a tabit! elég nagy az esély h gebasz van.
2009. dec. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Andrewka ***** válasza:

GOndolom meg akar fogni magának.

SZépen cipeld el nőgyógyászhoz még 72 órán belül.

2009. dec. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
27%

Mond meg neki, hogy döntse el mit akar, most egy tabit, vagy később lehet egy abortuszt. Vagy esetleg egy gyereket.

Egy szeretkezésnek, hogy gyerekre sikerül kb 5% az esélye. De én erre nem alapoznék.

Tesztekből meg sokféle van. Be kell menni gyógyszertárba és megkérdezni.

2009. dec. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
a bnőd elég szemét már bocsi :)
2009. dec. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
az egy dolog hogy a barátnő egy idióta, de amúgy te is hülye vagy. rá kellett volna ripakodni hogy de igenis elmész és beveszed a gyógyszert, mivel oké valamit ti basztatok el a gumi felhelyezésekor de nem szándékosan és védekeztetek. tehát olyan nincs hogy nem akar vagy akkor nevelheti fel egyedül a gyereket vagy mehet egyedül abortuszra. 14 nap után van értelme tesztelni és én a helyedben elgondolkodnék hogy ez a nő mit is akar tőlem mert lehet hogy csak egy pasit akit örökre magához láncolhat, ne legyél balek!
2009. dec. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Akkor inkáb csak te félsz ő meg lehet csak veled akarja megcsináltatni a gyerekét. Főleg ha ilyen 24 éves korosztály. Amúgy csak akkor lehet terhes ha egy spermád összetalálkozik a petéjével. Ha te mondtad neki hogy vegye be a gyógyszert és ő mégse akarja meg fogamzás gátlót se szed akkor biztos ő annak ellenére akarja a gyereket hogy te neked eszed ágába sincs ilyen felelősséget a nyakadba venni. Ha ő mégis ilyen felelőtlen akkor én azt csinálnám hogy nem veszem a nevemre ha megszüli a gyereket. És azt előre meg is mondom neki hátha meggondolja.
2009. dec. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!