Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadt és elmentem. De a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt és elmentem. De a barátnőm nem akar esemény utánit. Mikor lehet terhes?

Figyelt kérdés

Elöször szakadt ki nálunk és nagyon félünk. Durex gumi volt.

Úgy tudom nem mindig eshet teherbe. 10 nap múlva kell hogy megjöjjön neki. Ez mennyire termékeny időszak.

Amúgy a második menet volt és biztos nem volt annyi spermám.

Terhességi tesztet mikor kell csinálni?


2009. dec. 2. 07:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A barátnőd egy idióta már bocs:S Ha te nem akarsz gyereket, akkor minek erőlteti, hogy nem veszi be? Nem hal bele! Utána meg rinyál, ha nem vennéd a nevedre a gyereket... Ha még időn belül vagytok, akkor rángasd el oda, ő Nem dönthet helyetted is! Szemét dolog, ha így akar magamellett tartani :S és szánalmas, mert a legtöbb pasi inkább elhagyja a csajt, ha nem akar gyereket! egyébként hány éves? a felfogása olyan, mint egy éretlen 10 évesé, azt hiszi drámával mindent elérhet, ha tényleg olyan "örökre velem" szándékai vannak. Kérdezd meg tőle: gyerek vagy később egy abortusz?

15/L

2009. dec. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

1. nem lehet kényszeríteni a csajt, hogy gyógyszert vegyen, vagy abortuszra menjen. ha meg akarja tartani, szíve joga

2. a pasit se lehet kényszeríteni, hogy vele maradjon

2009. dec. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

A babaruhák olyan édik :D a kedvenceim a babazoknik és a babacipők :D Meg ami még édes, ha már totyognak és minden lépésnél a fenekükre huppannak XD Olyan édik :D

Visszatérve a csajra. Ha 72 órán belül van vegyen be egy tabit, ha nem akar babát. Vagy, ha nem veszi be mehet abortuszra. Az abortusz veszélyesebb mert olyankor fennáll a veszéje, ha többé nem lehet gyereke, vagy az orvos béna és átszúrja a méhér, felsértve ezzel a lány beleit. Tudom kicsit morbid és hihetettlen, de benne volt pár éve a híradóban, hogy volt egy béna orvos és a lány az abortusz után pár héttel meghalt, mert a beleit súlyosan felsértette az a kaparó vacak amit abortuszhoz használnak...

2009. dec. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

nah...azért itt nagy a tulzás...

meg lehet érteni a barátnödet is.... ti férfiak nem tudjátok elképzelni mennyi hormont tartalmaz az esemény utáni és hogy mennyi gond van vele. utána honapokig rendszertelen a vérzése és a közérzete.lehet hogy hányni fog és fel se bir kelni az ágybol napokig.... persze nem biztos de senki se ussza meg tünet nélkül.


terhességi tesztet az aktus után 8 nappal lehet már. reggeli pisiböl stb... szerintem érdemes 2t venni hogy biztosak lehessetek.


amugy meg attolmég hogy kiszakadt a gumi és elmenntél, nem törvényszerű hogy terhes is lehet.

a mensi elötti napok állitolag nem tul termékenyek persze akkor is megeshet a baj.

szerintem is az esemény utáni lenne a legjobb de ha a bnöd ugy gondolja h inkább imátkozik vagy inekcioval elveteti (haaa...amit amugy3héten belüle lehet csak) akkor se kell elítélni. biztos megvan az oka hogy miért nem akarja a 72órás tablettát.

2009. dec. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
amugy az inekcio is vetélési modszer. asszem 3héten belül lehet csak. és kevesebb kockázattal jár mint az abortusz mert az inekcio utánna még lehet gyereked de a másiknál nem biztos már.
2009. dec. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A menszesz előtti egy hétben ajánlott szexelni annak a párnak aki gyereket akar és nehezen jön össze nekik, mert akkor a legbiztosabb. én így tudom
2009. dec. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

idézet: "ti férfiak nem tudjátok elképzelni mennyi hormont tartalmaz az esemény utáni és hogy mennyi gond van vele. utána honapokig rendszertelen a vérzése és a közérzete.lehet hogy hányni fog és fel se bir kelni az ágybol napokig..."


aha mert egy terhesség sokkal kellemesebb érzés, főleg az a sok minden ami egy gyerekkel jár!

2009. dec. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Legalább a nőgyógyászhoz menjen el! Nem biztos hogy be kell venni a 72-t(amit egyébként 5 nap után is belehet venni-nőgyógyász mondta).Megnézi ultrahanggal, hogy van e peteérés, mennyire esélyes a terhesség...

Egyébként én is vettem be egyszer ilyet hasonló eset miatt, és semmilyen negatív mellékhatása nem volt, legalábbis én nem tapasztaltam változást.


Szerintem megérné, legalább annyi esélye van hogy terhes, mint hogy nem az.

2009. dec. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha durex gumi volt nincs mitől félni :DDDD
2009. dec. 3. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Sok nő gondolja úgy, hogy a gyerek jó befektetés... legalább egy gyerektartást meg szociális támogatást nyer vele... sajnos ha nem veszed a nevedre, attól még fizethetsz, ha igazolják, hogy a te kölköd...
2009. dec. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!