Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kis para. Esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis para. Esemény utáni tablattától szerintetek lehetek terhes vagy most akkor mi történt?

Figyelt kérdés
Szóval. Lefeküdtünk a barátommal. Kiszakadt az óvszer. Mikor megláttuk (kb 2-3 perc) rohantam kimosni magam 2×is szappannal. NEM ÉLVEZETT EL BENNEM! Rá 28 órára vettem be esemény utáni tablettát. Hat napra rá megjött a vérzésem. Először csak kicsi jött aztán rendesen. Utána január 15.ére vártam volna a vérzésem de 2 hete késik. Szóval most akkor mi történt ?! :s Lehet ez a vérzés kimaradt vagy a tabletta hatására megjött vérzéstől számítsam a négy hetet , vagy valószínű hogy terhes lennék? Semmi tünet nincs, nem hívtam sőt fogytam, amikor valami olyat ettem akkor kicsikét hányingerem volt este de semmi nincs. a Beleset holnap 5 hete történt. Köszi az értelmes válaszokat. a Tabi: Escapelle volt. Időben vettem be (28ó) nem voltam rosszul tőle , nem hánytam ki. Köszi!!!
2014. jan. 30. 17:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Az eseményutánitól tuti nem leszel terhes :D


Amúgy viccet félretéve, én 2x vettem már be, az egyik Postinor volt, a másik Escapelle, és semi bajom nem lett. Sőt, még párszor el is ment bennem, mondván, hogy úgyis be fogom venni. :)

2014. jan. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De neked rendesen megjött ? Vagy meghozta a vérzésedet és utána négy hétre jött meg rá rendesen vagy ki maradt?:OO Bocsi csak én kicsit be vagyok azért parva mert még soha nem volt ilyenem és a betegtájékoztatót is elolvastam de ..áh:D
2014. jan. 30. 17:47
 3/19 anonim ***** válasza:
nekem úgy volt, h nem okozott külön vérzést, hanem aztán megjött.
2014. jan. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
ühüm akkor lehet hogy pont úgy estél hogy amit meghoz mensit az a rendes mensidbe esett.:D értem nagyjából. köszi a rendes választ. azért jó lenne ha még valaki írna :S
2014. jan. 30. 18:07
 5/19 anonim válasza:
nekem utána 1 alaklom ki is maradt.
2014. jan. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
hm.. lehet ettől a nagy stressz + izgalomtól már beképzelem magamnak...:S
2014. jan. 30. 18:17
 7/19 anonim ***** válasza:

Esemény utánitól nem leszel terhes -.-

Magadat nem NE MOSD KI, A HÜVELYT NEM SZABAD SZAPPANNAL KIMOSNI, fogd fel...

Nem tudjuk mi történt, majd meglátod.

2014. jan. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem tudhattam hogy nem szabad? Milyen fejet vághattam szerinted mikor megláttam hogy mi van és rohantam ki a fürdőbe azt se tudtam hogy vörös vagyok -e vagy fekete úgy megrémültem. Minden esetre vettem be ezt a készítményt tehát én minden tőlem tehetőt megtettem. fogalmam sem volt róla hogy szabad -e ezért nem kell leharapni a fejem.
2014. jan. 30. 19:17
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos van egy jó barátnőm, akinél nem működött az esemény utáni tabletta. Escapelle nevű tablettát írt fel neki az orvos, amit be is vett, majd 2 hétre rá kiderült, hogy nem hatott... És állítólag nem ő volt az egyetlen, akinél ez a típusú tabletta nem vált be.
2014. jan. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

az escapelle, ahogy a tájékoztatóban is írja, nem okoz külön vérzést, hanem pár nappal ide-oda tolhatja. nekem is megjött utána rendesen, ahogy kellett.

viszont a nagy hormonadag okozhat felbolydulást, és lehet, hogy erről van szó nálad.

mikor először megjött, az időben volt?

ha nem, akkor gondolom, összezavart kicsit. és akkor várjál türelemmel.


nem vagyok orvos, de használtam már többször, mellékhatás nélkül egyébként. de elvileg durva cucc.

2014. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!