Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lany vagyok 17 eves. A jangee...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lany vagyok 17 eves. A jangee fogamzasgatlot szedem mar 2 napja, tegnap a barátommal vedekezes nelkul szeretkeztunk mikor belemélvezett. A tabletta állítólagosan az első pirulatol véd, ti erről mit gondoltok? Koszonom szépen az értelmes válaszokat!

Figyelt kérdés

2014. febr. 25. 11:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a betegtájékoztatót! Azért van,hogy megválaszolja a kérdéseidet.
2014. febr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
én korábban szedtem másfélét, és elhittem, ami a betegtájékoztatóban volt. ha azt írja, 1. nap, akkor ne félj. ha akkor kezdted el szedni, amikor kell. mármint nem menzesz 1. napján kezded ezt is?
2014. febr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A betegtájékoztatásban levő utasításokat követtem, es igen az első naptól el elvilleg a védettség... Csak hat azert nehezen hisz ennek az ember
2014. febr. 25. 12:06
 4/17 A kérdező kommentje:
A betegtájékoztatás szerint a menstruaciom első napján kell kezdeni, en ezt követtem, alig van vérzésem
2014. febr. 25. 12:12
 5/17 anonim ***** válasza:
A menstruáció első napján kezdted el szedni?Mert akkor véd. Ha csak úgy elkezdted 2 napja,akkor úgy van esélyed nem teherbe esni,ha szépen a használati útmutató szerint szeded a tablettát.
2014. febr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Voltál dokinál, felírta. Azt nem mondta el, hogy mikortól véd???
2014. febr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen, a menstruacio első napján vettem be az első tablettát. A doki azt mondta hogy védhet az első napon is, de ki tudja....
2014. febr. 25. 12:18
 8/17 anonim ***** válasza:
én is jengee-t szedek, szintén a menstruáció 1. napján vettem be először, de mi vártunk vele egy hetet, elvileg ha az 1. napon veszed be akkor véd... de én a helyedben vártam volna, ha nagyon idegesít a dolog menj el a nőgyógyászodhoz és beszélj vele...
2014. febr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen, de akkor szerintetek is védve vagyok?
2014. febr. 25. 13:25
 10/17 anonim ***** válasza:
án is jangee-t szedek, és nekem anno doki azt mondta, az első hónapban még nem 100 az a 99%. Szerinte első megvonásos vérzésig kell kiegészítésnek gumi. A betegtájékoztató szerint meg 1. nap. Hát, ha teherbe esel neadja az ég, akkor beperelheted a gyógyszergyártókat.
2014. febr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!