Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lany vagyok 17 eves. A jangee...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lany vagyok 17 eves. A jangee fogamzasgatlot szedem mar 2 napja, tegnap a barátommal vedekezes nelkul szeretkeztunk mikor belemélvezett. A tabletta állítólagosan az első pirulatol véd, ti erről mit gondoltok? Koszonom szépen az értelmes válaszokat!

Figyelt kérdés

2014. febr. 25. 11:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom a doki is első tabletatol mondta, de hat elegge furcsán erzem magam
2014. febr. 26. 11:08
 12/17 anonim ***** válasza:
8as vagyok, a furcsa alatt azt érted olyan tüneteket produkálsz mintha terhes lennél? sztem csak rástresszelsz, nekem is volt ilyen. és minél idegesebb voltam annál többet késett a menstruációm... ne idegeskedj! menj el orvoshoz ha nagyon kétségek között vagy! :)
2014. febr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
szintén még 8as: ha teherbe estél volna sem lenne még ilyen rövid idő után "jele"
2014. febr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Meg van a menszeszem, azzal nincs baj. A hév elkapott es ugy csináltuk. Elegge kínos a helyzetünk es most csak felek
2014. febr. 26. 20:27
 15/17 anonim ***** válasza:
Nincs miért félned! Ha még megvan a mensid, akkor ha nem szednél tabit, akkor se lenne baj. A spermiumok átlag élettartama a petevezetékben 48 óra. Szóval 2 nap múlva még nm lesz ovulációd!
2014. febr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Képes vagy a menses 2. napján dugni??? Biztos jó lehetett...
2014. márc. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ket honapja huztuk egymás agyat, konkrétan annyira be voltunk gyulladva hogy muszaj volt...
2014. márc. 2. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!