Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csökkenhetett a szex utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csökkenhetett a szex utáni vágyam a fogamzásgátlótol?

Figyelt kérdés
úgy emlékszem, a tabletta előtti időkben jobban kívántam a párom. páromtól függetlenül sem tör elő a vágy, sőt eszembe se jut a dolog. őszintén szólva, amikor arra kerül a sor, csak olyanok jutnak eszembe, hogy milyen körülményes, fárasztó stb. nem hiszem (és remélem hogy nem) a kapcsolat hibája, hiszen ha végre eljutunk a dologhoz, az szinte kivétel nélkül jó élmény. ez tart már pár hónapja. a tabit 6 hónapja szedem.

2014. szept. 8. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk egy éves tabi időszakban kb. Az utolsó három hónapban voltunk hasonló helyzetben! A párom hatalmas viták után rá jött hogy valami nem stimmel és meg beszéltük hogy abba hagyja a tabit! Kb két hét és le se tudtam rázni magamról! úton - útfélen ha akartam, ha nem! Nem volt választás :-D ennek eredményeként született meg akkor az első kislányom :-D bár nálunk én nagyon kívántam a szexet csak ő nem akkoriban
2014. szept. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hehe:D na ez igazán bíztató történet, köszi!
2014. szept. 8. 10:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen!
2014. szept. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Igen, mikor elkezdtem szedni a tabit én is így jártam. volt olyan, hogy még a gondolatától is irtóztam, hogy le kelljen feküdnöm a barátommal,(nagyon megértő volt, és várt). miután letelt az a pár hónap minden az eredeti kerékvágásba került, de sajnos ez hozzájár a gyógyszer szedéséhez egyeseknél. remélem tudtam segíteni
2014. szept. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
Unatkozol? Gyere játszani!
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok. Másfél hónapja szedek fogamzásgátlót és azóta mióta elkezdtem nem kívánom az összebújást. Pedig nagyon szeretném. Előtte semmi ilyen probléma nem volt. Már ellazulni is nehezen megy, igy meg a párom szenved. Hagyjam abba a szedést? Vagy később jobb lesz? Erre én is kíváncsi vagyok.
2014. szept. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! utolsó kommentelő, én abba hagyom, nem csak ezért, hanem mert szinte csak azt látom a fórumokon, hogy akik már szedték és abba hagyták, óvva intenek és önmérgezésként emlegetik a dolgot.
2014. szept. 11. 11:43
 7/8 anonim ***** válasza:
a fogigátló is okoz ilyen tüneteket. ez is az egyik mellékhatása.
2014. szept. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nos igen azóta én is végig gondoltam. Már csak egy hét és elfogy a levél. Maradunk a régi módszereknél a párommal. :)
2014. szept. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!