Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit gondoltok kinek kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok kinek kell ugyelni egy parkapcsolatban a vedekezesre?

Figyelt kérdés
Valtozik a szamotokra a megiteles attol fuggoen hogy egyejszakas vagy hosszabb tavu kapcsolatrol van szo?
2014. szept. 29. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egy éjszakás dolgokról nem tudok nyilatkozni, mert nem volt és nem is lesz. Barátommal mi anyagilag kb. felesben álljuk ezt a dolgot.
2014. szept. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
94%
Párkapcsolatban mind 2 félnek közös ügye. Amúgy meg saját ügy.
2014. szept. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Minkét félnek kell figyelnie, de a nőnek jobban, mert mégiscsak ő marad ott a gyerekkel, ha becsúszik.


Egy éjszakás kalandnál mindenképpen gumi, mert nem tudhatod, hogy miket hordoz a másik fél. Ez mindkét félre igaz. Szóval akár férfi, akár nő, jó ha van nála gumi, nem szabad arra számítani, hogy majd a másik... Komoly kapcsolatnál pedig lehet gyógyszer, vagy más megoldás, de ezzel már általában inkább a nő foglalkozik.

2014. szept. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyéjszakás nekem sem volt még, de aki hajlamos rá, az akár fiú, akár lány, legyen nála gumi és ne engedjen be senkit anélkül, márcsak a betegségeik miatt is érdemes használni. Hosszabb távon pedig meg szokás beszélni, lehetőleg mihamarabb, kinek mi a véleménye az adott védekezési lehetőségről, és az egyezik-e.
2014. szept. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Annak, aki nem akar gyereket.
2014. szept. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 Szó szerint ezt akartam írni én is.
2014. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

A két félnek


az viszont tény, ha én nem akarok gyereket, akkor gondoskodom róla, hogy ne legyen

mindig magam gondoskodtam róla

most tablettával előtte óvszerrel

A férjemmel együtt döntöttünk egyébként amellett, hogy egyszerűbb a tabi, amikor komolyra fordult a kapcsolatunk

Bízunk egymásban, sosem árultam zsákbamacskát pl hogy szeretnék gyereket, de azzal sem, hogy mi a véleményem azokról akik "véletlenül" teherbeesnek, mert mi ezt kibeszéltük, hogy egy gyerek 2 ember döntése..tehát ha becsúszna, sosem merülne fel benne, hogy szándékos..


tehát ha fáradt vagyok, vagy szétesett, akkor a férjem is ügyel rá, hogy bevegyem a tabit, vagy hogy ne felejtsem otthon, én szedem, de nálunk bevett szokás, hogy ha valami nem menetrendszerű, akkor megkérdezi megtörtént-e, főleg az eleje miatt maradt meg ez a szokás, amikor még telefon csipogott, hogy ne maradjon el


egyéjszakás kapcsolatnál alap, hogy nem történhet meg óvszer nélkül (a valakinek van alternatív védekezése sem) a betegsége veszélyesebbek, mint a terhesség, anno nálam mindig volt óvszer, ah nem készültem semmire akkor is.

2014. szept. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy éjszakásban csak gumival (nem a kölyök miatt csak, hanem mert fertőzések). Még akkor is, ha az illető évek óta pajtija az embernek, de másokkal is együtt van.


A pasimmal úgy szokott lenni, hogy csak én védekezem (nuvaring), mert nem szeretem kapcsolatban a gumit.:)


27n

2014. szept. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyéjszakásban az ember magáért felel, úgy mindenképpen óvszert kell használni, mert ki tudja, mit hordoz a másik... Kapcsolatban szerintem közös megegyezés alapján dől el, hogy mivel védekeztek, ahogy nektek kényelmes. Mondjuk szerintem ott sem árt az óvszer, mert hiába hűséges a partnered, a nők elkaphatnak csomó olyan dolgot a pasitól, amit még előtte levő nőktől szedett össze, csak rajta nem jött ki, és nem tud róla...
2014. szept. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!