Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Minek a jelei lehetnek ezek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek a jelei lehetnek ezek? Lehetek terhes? A többi lent.

Figyelt kérdés

Előző hónap 9-én kezdtem el szedni a Yasminelle nevű fogamzásgátlót. E hónap 6-án kellett volna bevennem a 2. levél 1. szemét, (mivel 30-án jött meg és ugye megtartottam a 7 napos szünetet, ahogy az orvos mondta,) de nem volt erre lehetőségem (valóban nem volt, az okokat nem fejteném ki). Hétvégén olyan "tüneteim" voltak, mint menstruáció előtt; hátfájás, derékfájás, fájdalom a petefészek tájékán, hangulatingadozás és libidónövekedés. 9-én szexeltünk a párommal és belém élvezett. Szerintetek amiket leírtam a peteérés tünetei voltak? Ma pedig főleg a bal petefészkem környékén szúró fájdalom volt, most is elég fura érzésem van ott. Szerintetek ezek lehetnek már a beágyazódás tünetei?

A kérdést nem kétségbeesésemben írtam ki, a párommal komoly kapcsolatban vagyunk... Tapasztalatokat kérnék szépen tőletek, a trollok kíméljenek! Előre is köszönöm minden kedves válaszadónak!



2015. jan. 12. 21:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nekem is szokott szúrni a hasam aljánál néha, lehet csak mellékhatás
2015. jan. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Mivel egy hónapnak el kellene, hogy teljen a fogamzásgátló szedésénél, hogy hatása is legyen, így eleve meglehet az esélye annak, hogy teherbe estél.

Ettől függetlenül, ha betudtad venni a bogyódat 12 órán belül, elvileg védettséget élvezel. 24 óra nem a vég, de esélye lehet. Ha több napot kihagyva vetted be a következőt, érdemes egy terhességi tesztet venned. Valószínűleg becsúszott egy baba.

2015. jan. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! ha 3 hét múlva tesztelek az igaz már jó?
2015. jan. 14. 20:46
 14/14 anonim válasza:
Egy hét elteltével is lehet tesztet csinálni, általában már olyankor kitudja mutatni. De érdemes kettot csinálni.
2015. jan. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!