Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 18 vagyok, és nagyon válogatós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 vagyok, és nagyon válogatós, és nem találom azt, akivel szívesen elveszíteném. Adjam fel az igényeim?

Figyelt kérdés

18 évesen szűz vagyok, ami sokakat meglep, mert nem vagyok csúnya, és sok fiúval randizgattam már, mindig van valaki. De egyszerűen nincs az, akit tudnék szeretni, úgy érzem, már sosem találom meg azt, akivel minden jól menne.

Valamelyik alapelvárásom mindig hiányzik az illetőből. Vagy nem okos, vagy nem intelligens, vagy túl lusta. valamivel mindig nagyon eltaszítanak maguktól.


Most van egy srác, de olyan szinten nem mutatja ki az érdeklődését, hogy nem tudok beleszeretni, hiányoznak a bókok. Pedig amúgy jól megvagyunk, meg érzem hogy próbálkozik. De egy részt nem okos, másrészt meg ez a stílus nem jön be, hogy én fussak utána.


Nagyon nagyok az elvárásaim? Adjam fel ezt a dolgot, hogy várjak arra, hogy beleszeressek valakibe, vagy adjam meg magam a pillanatnak? Nem tudok dönteni... Ti hogy cselekednétek?


18L



2015. jún. 20. 18:10
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
hát valamit sikerült félreértened. :) nem erről van szó.
2015. jún. 20. 18:55
 12/23 anonim ***** válasza:

En is 18 éves szűz lány vagyok,masok szerint szep, de nem ugy tekintek a szuzessegemre mint egy betegsegre. ;)


Ha nem szereted, akkor ne vele veszitsd el. En nrkem is vannak igenyeim es inkabb varok,minthogy olyat tegyek amit kesobb megbanok csakhogy akkor mar keso. :D De Te tudod!

2015. jún. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
34%
Dehogynem, erről van szó, csak nem írtad le. Inkább keresel valami hibát az illetőben, hogy ráfoghasd arra a külseje helyett. Ha tökéletesen nézne ki, nem zavarna, hogy buta vagy lusta.
2015. jún. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
És miért a fogamzásgátlás alkategóriába került ez a kérdés?
2015. jún. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Hát oké:D a pasi modellkedik. tehát nem ezzel van a baj, a legkevésbé sem. de ahogy gondolod.

van, akinél a pénz, és a külső nem minden. nekem nagyon számít, hogy egy pasi intelligens legyen. ez alatt nem a 3 diplomát értem, hanem hogy érdeklődjön a színház iránt, szeresse a jó filmeket, legyen értékrendje, és ne az legyen a kirándulás, h kifekszik a partra, hanem érdekeljék a látványosságok is, vagy legalább elmenjen oda velem undor nélkül. :D

Biztosan velem van a baj akkor, ha ekkorák az igényeim.

2015. jún. 20. 19:24
 16/23 anonim ***** válasza:
Eddig 28,386 a kummulatív impakt faktorom. Na, nedvesedsz már?
2015. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nem azt írtad hogy van barátod hanem azt hogy próbálkozik. de ha nem jön be a stilusa meg nem okos akkor miről beszélsz?

minek feküdnél le bárkivel ha magad is úgy gondolod hogy fontos a harmónia...

2015. jún. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"Nem kezdhetjük szüzen az egyetemet"


Amerikai Pite :D:D:D Csapassad kislányom, járjon az a fütyi ki-be benned.

2015. jún. 21. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

Szerintem érdemes várnod az igazira! Mert ha esetleg úgy döntesz hogy nem vársz akkor lehet hogy később bánni fogod!

Meg szerintem teljesen más lehet az amikor olyannal veszted el akibe minden porcikád szerelmes...

2015. jún. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Mindenképp várj az igazira! 17-18 évesen még nem késtél le semmirõl. Nekem is voltak ilyen komolytalanabb kapcsolataim ennyi idõsen, együtt is voltam velük, nem csak randizgattunk, de sosem feküdtem le velük, egyszerūen nem ment volna. Persze ezeknek a kapcsolatoknak végük is lett néhány hóbapon belül, csak próbálkozások voltak, amik végül nem jöttek be. Végül 20 éves voltam, amikor valaki igazán különlegeset találtam, akivek minden stimmelt, kívül-belül, 21 éves voltam, amikor elõször lefeküdtünk és azóta is együtt vagyunk.

Visszagondolva nagyon megbàntam volna, ha valemelyik ezemmel veszítettem volna el helyette csak azért, hogy végre történjen már meg.

2015. jún. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!