Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 18 vagyok, és nagyon válogatós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 vagyok, és nagyon válogatós, és nem találom azt, akivel szívesen elveszíteném. Adjam fel az igényeim?

Figyelt kérdés

18 évesen szűz vagyok, ami sokakat meglep, mert nem vagyok csúnya, és sok fiúval randizgattam már, mindig van valaki. De egyszerűen nincs az, akit tudnék szeretni, úgy érzem, már sosem találom meg azt, akivel minden jól menne.

Valamelyik alapelvárásom mindig hiányzik az illetőből. Vagy nem okos, vagy nem intelligens, vagy túl lusta. valamivel mindig nagyon eltaszítanak maguktól.


Most van egy srác, de olyan szinten nem mutatja ki az érdeklődését, hogy nem tudok beleszeretni, hiányoznak a bókok. Pedig amúgy jól megvagyunk, meg érzem hogy próbálkozik. De egy részt nem okos, másrészt meg ez a stílus nem jön be, hogy én fussak utána.


Nagyon nagyok az elvárásaim? Adjam fel ezt a dolgot, hogy várjak arra, hogy beleszeressek valakibe, vagy adjam meg magam a pillanatnak? Nem tudok dönteni... Ti hogy cselekednétek?


18L



2015. jún. 20. 18:10
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Koszonom az ertelmes valaszokat. Nem is ertem magam... :) varok az igazira, a mostani fiunak pedig megmondom, hogy nem fog menni. :/ Nekem kell az igazi szerelem.
2015. jún. 22. 16:37
 22/23 Hunter 13 válasza:
Szia! Semmiképp se adj lentebb az igényeidből. Nem muszály szexelned...:) A lányoknál másabb mint a fiúknál. Jobb lesz azzal aki megfelel neked...de lehet hogy pár igénynek megfelel de az ágyban nem lesz jó...Ajánlok egy olyan férfit aki odafigyel rád...:) 21F
2015. okt. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Add csak lentebb az igényeid, majd én elveszem neked:)
2016. máj. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!