Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megkérhetem a barátomat hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérhetem a barátomat hogy szálljon be a felébe?

Figyelt kérdés

Még tanulok,viszont a barátom már dolgozik és fogamzásgátlótvszedek,már eddig 2 dobozzal elszedtem,viszont most nincs miböl kifizetnem,esetleg a felére lenne.

Nyugodtan megmomdhatom a barátomnak hogy szálljon be a felébe,mert nem tudom kifizetni,meg amúgy is ez az ő javára is megy.Csak multkor mondtam neki hogy lehet nem fogom szedni mert narancsbőrös lettem és azt mondta ahogy jó nekem,ha nem szeretném akkor ne szedjem.most akkor mivan?omdjam meg neki hogy ha szeretne gumi nélkül védekezni akkor beszáll e a felébe?mert amúgy is macerásabb meg többe jönne ki nekünk az óvszer.


2015. okt. 6. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg neki nyugodtan... ha ezen összevesznétek akkor eleve nem érdemli meg, hogy barátnője legyen....
2015. okt. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Alap, hogy felesbe kéne fizetni.
2015. okt. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

#2-esnek: Egyáltalán nem alap a felezés. A gumit sem szokás felezgetni, azt általában a srácoktól várják el, hogy legyen.


Kérdező: Gondolom a pasidról van szó és nem valami baráti szexkapcsolatról. Simán megkérheted, hogy ha lehet a következő dobozzal vegye meg neked. Ha felajánlod, hogy felesbe, mert arra van és a maradék részben segítsen ki, az udvarias, de ha nem egy tuskó a pasid akkor kérdés nélkül kifizeti az egészet. Aztán utána meg megbeszélés kérdése, hogy feleztek, hajlandó e megvenni, vagy ezt a jövőben is vedd te, max ad bele, vagy ha nem olyan gáláns akkor kölcsön ad, amit majd megadsz (bár az utsó két opciót el sem tudom képzelni párkapcsolatban, max szexkapcsolatban).

2015. okt. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kettesnel a pont nekem eddig mindig alap volt, hogy közösen fizessük, igy fair.
2015. okt. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

gumit is felváltva vesszük ...

akkor a tabit miért nem lehetne felváltva fizetni vagy felesbe ?

2015. okt. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Régen, amikor még gumit használtunk, barátom megvette, automatikusan adtam a fele árat. Már 10 hónapja tabizok, én veszem, és ő

adja az ár felét. Szerintem ez eleve így logikus. 19L

2015. okt. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, pedig mi mindketten tanulunk. De van plusz bevétel, ami fedezi.
2015. okt. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!