Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy eshettem teherbe így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy eshettem teherbe így?

Figyelt kérdés

Szóval március 20 an voltam együtt fiúval, egy éjszaka. Régóta randizgatunk de szex sose volt ez volt ezzel a fiúval az első és utolsó is. Ő második fiú akivel szexeletem egyszer. Most van április vége és 10. napja hogy késik a menstruációm. Vettem egy tetszett az pozitív lett.

De hozzá teszem a fiú nagyon oda figyelő volt nem csináltuk óvszer nélkül egyből felúhúzta. Szex után kérdezem hogy nem lyukadt ki. Mutatta hogy és nyugtatott hogy nem. Eltelt egy hónap ez után nem is találkoztunk utána már nem is beszéltünk. De nem vagyunk haragban egymással. Most 1 hónap múlva mégis terhes vagyok.

Mi lehetett a baj az óvszerrel? Most mi legyen, ? Ráírtam a fiúra azt mondja semmi probléma nem volt a gumival és hogy ez tuti. 3 nap múlva megyek dokihoz. Mit tegyek hogy higgye el az ő gyereke. Azt hiszi nem vagyok terhes mert ő tudja hogy a gumi jó volt?

Mi lehetett a gond a gumival? Van olyan aki hasonlóan járt volna?



2016. ápr. 29. 13:16
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

Ha 500x megkérdezed a fiút, akkor is úgy fog emlékezni, hogy nem lyukas a gumi.

Remélem kamu kérdés.

2016. ápr. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

Sajnos semelyik módszer nem 100%, hiba mindenhová becsúszhat. Vízzel ellenőrizte?? Megtöltötte, megnyomkodta, letörölte, hogy látszódjon ha lyukas? Elég egy parányi lyuk!

Mert ha nem akkor ne állítsa 100%-ig hogy hibátlan volt!

Milyen márkájú tesztet használtál? Az a kettő egyforma volt? Mert érdemes különböző márkájúakkal csinálni.

DNS tesztet kérhettek, de el kell dönteni hogy mi legyen: megtartjátok, gyerektartás vagy együtt maradtok, vagy abortusz vagy örökbeadás. Nem a legjobb dolog kb egyik sem nálatok ha ilyen a viszony, de ha egyikőtök sem tudja biztosítani a dolgokat, ne a gyerek igya meg a levét!

2016. ápr. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj még egy tesztet, na meg igen, menj el orvoshoz hétfőn, utána tudni fogod mi is a szitu pontosan.

A gumi tényleg nem nyújt 100%-os védelmet, most így a te sztoridat hallva nem is bánom, hogy ritkán szexelek barátommal, sőt lehet nem is fogok... Na jó, viccet félretéve, ha tényleg terhes vagy, akkor jobb ha elveteted.

A pasit nem érdekelné az a gyerek. Egyébként is, gyereket a gyereknek??

2016. ápr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

Az hogy terhes vagy -e majd a doki megmondja pontosan, úgy is az a 100% ... kár addig tesztelgetni már.

Viszont, ha az vagy és a gyereket nem tartanád meg, akkor javasolnám abortusz helyett (szerintem is gyilkosság) a nyílt örökbefogadást. Rengeteg pár van, akiknek nem lehet gyerekük és örülnének. Volt ilyen a környezetemben (fogadtak örökbe), gyakorlatilag megismered már terhesség alatt, hogy kikhez kerül a gyerek és a kórházból a születés után ők viszik már haza. Így tudhatod, hogy jó helyre kerül, valamint nincs vita az apasággal kapcsolatban és meg sem ölöd a gyereked.

2016. ápr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Nem ujazzot meg szex után. De nem is engededett bele vizet. Ő azt mondja ha tudná valóban az ő gyereke akkor maradhat de ő állítja mástól van, pedig 1 hónap telt el akkor voltam vele és utána senki, időm alig van nem h hogy pasizni és más fiúkkal dugni
2016. ápr. 29. 15:20
 16/37 A kérdező kommentje:
Két különböző teszt az egyik egy olcsó szar a másik egy drága. Vmi expection teszt
2016. ápr. 29. 15:21
 17/37 anonim ***** válasza:
Pozitiv tesztet ritkán de okozhat terhességen kivül más is ( ciszta, gyogyszer, pajzsmirigy-vese probléma).Az orvos fog tudni biztosat mondani. Megtartod ha mégis jön a pici? Korotok?
2016. ápr. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Ha elmondod a dokinak, hogy szerinted mikor foganhatott,akkor ő megerősíthet ebben, főleg ha megmondja, hány hetes.
2016. ápr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen fogamzásgátló sem véd 100%-osan, ez tény. Az óvszer amúgy nem is tartozik a legbiztonságosabbak közé: éves szinten átlagosan 100-ból 2 nő esik teherbe megfelelő óvszerhasználat mellett, ami azért nem olyan kicsi! (A hormonális fogamzásgátló mellett kb. 1000-ből 1, de az sem 100%-os.)

Ezt szépen magyarázd el a pasinak...


Nyilván el kell döntened, hogy megtartod-e, vagy sem. Ha nem, akkor lényegtelen, hogy ki az apa.

Ha úgy döntesz, hogy megtartod, akkor a szüléskor megkérdezik, hogy ki az apa. Ha megnevezed, akkor bírósági eljárás indul az apaság megállapítására, DNS-teszttel. Ha bebizonyosodik, hogy ő az apa, akkor ennek a költsége őt terheli, és a gyermek nagykorúságáig tartásdíjfizetési-kötelezettsége van (és természetesen szülői jogai is).

Tehát lényegtelen, hogy elismeri-e, vagy sem, ha te úgy döntesz, hogy megszülöd a gyermeket, és tudod, hogy ő az apa, akkor ezt a bíróság be is fogja bizonyíttatni.

2016. ápr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Egyébként a kérdésedre válaszolva: anyaghiba, láthatatlan mikrorepedések például. Ritkán fordul elő, de előfordul.
2016. ápr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!