Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy eshettem teherbe így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy eshettem teherbe így?

Figyelt kérdés

Szóval március 20 an voltam együtt fiúval, egy éjszaka. Régóta randizgatunk de szex sose volt ez volt ezzel a fiúval az első és utolsó is. Ő második fiú akivel szexeletem egyszer. Most van április vége és 10. napja hogy késik a menstruációm. Vettem egy tetszett az pozitív lett.

De hozzá teszem a fiú nagyon oda figyelő volt nem csináltuk óvszer nélkül egyből felúhúzta. Szex után kérdezem hogy nem lyukadt ki. Mutatta hogy és nyugtatott hogy nem. Eltelt egy hónap ez után nem is találkoztunk utána már nem is beszéltünk. De nem vagyunk haragban egymással. Most 1 hónap múlva mégis terhes vagyok.

Mi lehetett a baj az óvszerrel? Most mi legyen, ? Ráírtam a fiúra azt mondja semmi probléma nem volt a gumival és hogy ez tuti. 3 nap múlva megyek dokihoz. Mit tegyek hogy higgye el az ő gyereke. Azt hiszi nem vagyok terhes mert ő tudja hogy a gumi jó volt?

Mi lehetett a gond a gumival? Van olyan aki hasonlóan járt volna?



2016. ápr. 29. 13:16
1 2 3 4
 21/37 Pszt! ***** válasza:
Remélem rég elmúltál már 18 és nem a csecsemőotthonban fogja végezni szerencsétlen gyermek...
2016. ápr. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim válasza:
20 éves a kérdező, ahogy a másik kérdésében olvastam, és megtartja :)
2016. ápr. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Melyik az a másik kérdés?
2016. ápr. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok és megtartom, nem ölöm meg a saját gyerekem, ahogy ezt írtam az előző kérdésemben választ adva. A fiú azt akarja vetesem el amúgy, mondtam neki kizárt. Jogtan hallgató vagyok, jogi lépéseket is meg tudnám tenni. De elsősorban most az érdekel hogy egészséges legyen a baba. Nen érdekel hogy azt az idióta pasit nen érdekli.Elfogom tudni tartani a gyerekem ez a lényeg. Abortusz meg szörnyű dolog... Néztem róla videót...
2016. ápr. 30. 23:48
 25/37 anonim ***** válasza:

Te a pasi helyében elhinnéd?

Egy apasági perben melyikőtök ügyvédje lennél inkább, feltéve, hogy nyerni akarsz.

2016. máj. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Valaki linkelje már a másik kérdést
2016. máj. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
# 25: Itt szerencsére nem a bírói szubjektív vélemény fog dönteni, hanem a DNS-teszt. Ha a lány 100%-ig biztos benne, hogy nem szexelt mással, akkor teljes nyugalommal vághat bele a perbe. A srác meg megtanulja, hogy csak akkor szexeljen, ha képes vállalni az ezzel járó kockázatot (ti. hogy nincs 100%-os védekezési mód).
2016. máj. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

#27

Ez így igaz, de ehhez egy megszületett gyerek kell és egy DNS teszt.

Ha a lány az utolsó menstruációja óta nem szexelt mással, akkor egy lehetséges apa van, még akkor is, ha volt gumi.

Szóval, ha te lennél a fiú, miben hinnél, a gumiban (kb 97%os megbízhatóság), vagy az egyéjszakás kalandod szavában (ismeretlen megbízhatóság)?

Az igazság ki fog derülni, ha megszületik a gyerek, addig viszont a lány álláspontja nehezen védhető.

2016. máj. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Szerintem jól döntöttél :) Kitartás!
2016. máj. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
45%

# 28: Ez egy nagyon összetett dolog, mert a pasi 97%-os biztonságra alapoz 100%-nyi bizalmatlanságot. Hiába van 3%-nyi reális esélye annak, hogy a lány igazat mond, és a gumiban volt a hiba, mégis a 97%-ban bízik, hiszen számára az a kedvező.

A másik oldalon pedig ott van a lány, aki 100%-ig biztos lehet a maga igazában, hiszen ő az egyetlen, aki egészen tutira tudja, hogy lefeküdt-e mással, vagy sem.

Tehát 97% áll szemben a 100%-kal. Ebben az esetben szerintem a pasi jobban tenné, ha megengedné magának a kétely szikráját, és elfogadná, hogy bizony ott van az a 3%...

Nyilván mindenkinek nehéz elfogadni, ha pont ő esik bele a kis hibaszázalékba, de az élet már csak ilyen... valakinek "vesztesnek" is kell lenni.

Márpedig egy ilyen helyzetben egyértelmű hazugsággal vádolni leendő gyermeke anyját, nem biztos, hogy jó ötlet... mert ha bebizonyosodik, hogy a lány igazat mondott, és a 3%-os lehetőség áll fenn, akkor bizony életük végéig össze lesznek kötve valamilyen mértékben, ha tetszik, ha nem. És nem árt valami alapvető emberi kapcsolatot kialakítani egy ilyen helyzetben.

2016. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!