Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Védekezés és élvezet a kettő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védekezés és élvezet a kettő együtt lehetetlen?!

Figyelt kérdés

Nem is olyan könnyű dolog a fogamzásgátlás ha jobban belegondolsz. A védekezés két leggyakoribb módszere közül ti melyiket választjátok?

Gumi: a legtöbb pasi nem szereti, és tény, hogy sokkal jobb nélküle, érezni a párodat.

Tabi: hormonbomba, és ha nem lenne az, nem lennének mellékhatásai. De rengeteg mellékhatás ismert, olyan is ami elég súlyos. Pl. a depresszió, hízás, és abbahagyás után nehezebben esel teherbe (hogy csak néhányat említsek.) Ráadásul olyat is hallottam már, hogy valaki tabi mellett esett teherbe.

A többi módszer pedig vagy nem elég biztonságos, vagy csak idősebb korban ajánlott.

Na meg persze maradt még a sokaknak jól bevált "megszakításos védekezés". Aminek azért ha belegondolunk van előnye is pl anyagilag és hogy érezhetitek egymást persze a megszakítás rontja az aktus minőségét és elég felelőtlen dolog is ez.

Ti melyiket választottátok?


2010. ápr. 19. 14:22
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

"de mivel gumival egyáltalán nem lehet" akkor a pasid egy barom


hány éves vagy amúgy, 15-16?

2010. ápr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
akkor marad a tabi. nem világ vége, hidd el.
2010. ápr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
19 vagyok a pasim pedig 25
2010. ápr. 19. 14:42
 24/43 anonim ***** válasza:
Ha megtalálod a tabit, nem hogy nem lesz rossz, kifejezetten jó lesz. Fentebb már kifejtettem miért. Ha tökéletesen szeded, akkor kijelenthető hogy szinte 100%os a védelem, és rengeteg a pozitív mellékhatás. Csak ne görcsölj rá. Így nem lehet gyógyszert szedni, hogy "úristen, hormonok, most meddő leszek, dagadt, és depressziós." A mai tabik közel sem ennyire veszélyesek. Egy antibiotikumnak durvább mellékhatásai vannak, azt meg manapság egy orrfolyásra is felírják...
2010. ápr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Pasid mekkora egy suttyó nyomorék lehet...
2010. ápr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:
hát én többet idegeskedek a védekezésen mint a párom az biztos...
2010. ápr. 19. 14:48
 27/43 anonim ***** válasza:
ennek pedig nem igy kellene lennie. ő lazán megoldaná, kereket oldana terhesség esetén, te meg szenvedhetnél.
2010. ápr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
ujjazás,nyalás,sz*pás!így is lehet ám élvezni.
2010. ápr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

védekezés nélkül sztem én egyáltalán nem tudnám élvezni a szexet,mert egy siro baba képe lebegne előttem,hogy az belőlem fog kibujni,mert hülye vagyok...


gumiztunk sokáig,jóideje tabletta,egyiktől sincs semmi bajommost is néha gumi ha más gyógyszert kell szednem,és élvezetes a szex...

miért? mert el tudom magam engedni...

(párom mondta még az elején,ő belém nem dugja fél percre se ha nincs gyógyszer vagy gumi ami védene)


lehet hogy 19 vagy,de szellemileg max 12...


22/L

2010. ápr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
amíg stresszel addig ne akarj szexelni
2010. ápr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!