Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Védekezés és élvezet a kettő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védekezés és élvezet a kettő együtt lehetetlen?!

Figyelt kérdés

Nem is olyan könnyű dolog a fogamzásgátlás ha jobban belegondolsz. A védekezés két leggyakoribb módszere közül ti melyiket választjátok?

Gumi: a legtöbb pasi nem szereti, és tény, hogy sokkal jobb nélküle, érezni a párodat.

Tabi: hormonbomba, és ha nem lenne az, nem lennének mellékhatásai. De rengeteg mellékhatás ismert, olyan is ami elég súlyos. Pl. a depresszió, hízás, és abbahagyás után nehezebben esel teherbe (hogy csak néhányat említsek.) Ráadásul olyat is hallottam már, hogy valaki tabi mellett esett teherbe.

A többi módszer pedig vagy nem elég biztonságos, vagy csak idősebb korban ajánlott.

Na meg persze maradt még a sokaknak jól bevált "megszakításos védekezés". Aminek azért ha belegondolunk van előnye is pl anyagilag és hogy érezhetitek egymást persze a megszakítás rontja az aktus minőségét és elég felelőtlen dolog is ez.

Ti melyiket választottátok?


2010. ápr. 19. 14:22
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
na, ne izgulj. én is tisztában vok egyes biológiai cuccokkal, még versenyre is mentem bioszból :) tanultam is volna tovább ezen a pályán, csak ehhez szorosan kapcsolodik a kémia, ami meg már nem megy olyan jól. :S ok, lehet, h megöli az előváladékot, de ha időben nem sikerül megszakitani, akkor ott a gond.. :S a megszakitás meg nekem nem szex, de ahogy gondolod.
2010. ápr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
A megszakításos közösülés nem biztonságos. Elő szokott fordulni, hogy orgazmus előtt távozik egy kis sperma. Amit a férfi észre sem vesz. Tehát ameddigre kihúzná a farkát már lehet fel is csinált. A tabletta biztonságosabb. És a mostani fogamzásgátlók alig tartalmaznak hormonokat!
2014. jan. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Patentex oval kúp nagyon is jó, én azt használom már egy ideje és minden ok. Ja, és mindig belém megy el!
2014. jan. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!